ГЕОГРАФІЯ СТАТІ - Соціум - dt.ua

ГЕОГРАФІЯ СТАТІ

10 травня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №17, 10 травня-17 травня

Учені виявили, що багато в чому стать майбутньої дитини залежить від місця проживання її батьків. Співвідношення кількості народжених хлопчиків і дівчаток досить чітко різниться за географічною ознакою...

Учені виявили, що багато в чому стать майбутньої дитини залежить від місця проживання її батьків. Співвідношення кількості народжених хлопчиків і дівчаток досить чітко різниться за географічною ознакою.

Дослідники з Мальти вивчили метрики ВООЗ про народжуваність у різних регіонах Північної Америки та Європи з 1950 по 1999 роки і дійшли цікавих висновків. Так, наприклад, у Європі більше хлопчиків народжується в південних країнах, ніж на півночі континенту, а ось у Канаді, США та Мексиці ситуація прямо протилежна: більше хлопчиків народжується на півночі.

У Європі «нестача» новонароджених дівчаток особливо відчувається в таких країнах, як Греція, Італія й Іспанія. А ось у Мексиці дівчатка відчутно випереджають хлопчаків за рівнем народжуваності, але втрачають свою перевагу ближче до півночі Американського континенту і значно поступаються кількісно новонародженим хлопчакам у Канаді.

Однак далі порівняльного аналізу вченим піти не вдалося. Доктор Віктор Греч, який очолював дослідження, каже, що причини існування такої різниці у співвідношенні статей новонароджених поки що невідомі.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво