«ДЗЕРКАЛО ТИЖНЯ» ПРОЙШЛО АТЕСТАЦІЮ - Соціум - dt.ua

«ДЗЕРКАЛО ТИЖНЯ» ПРОЙШЛО АТЕСТАЦІЮ

7 лютого, 2003, 00:00 Роздрукувати Випуск №5, 7 лютого-14 лютого

Спілкування з читачем не перед монітором комп’ютера, а віч-на-віч — завжди хвилююча й відповідальна подія для нашого брата журналіста...

Спілкування з читачем не перед монітором комп’ютера, а віч-на-віч — завжди хвилююча й відповідальна подія для нашого брата журналіста. Тим паче, якщо це зустріч із високоосвіченою читацькою аудиторією — вченими та представниками сфери освіти, докторами наук і академіками. Відповідати на запитання такої вимогливої публіки — однаково, що постати перед найвищою екзаменаційною комісією. Мабуть, саме це відчули журналісти тижневика «Дзеркало тижня», прийшовши в середу, 5 лютого, на запрошення Українського міжнародного комітету з питань науки й культури при НАН України та Київського будинку вчителя на зустріч у «Елітарну світлицю».

Тон бесіді — доброзичливий і водночас трохи іронічно-критичний — задав академік Ярослав Яцків, ініціатор проекту «Елітарна світлиця», його ідейний натхненник ось уже протягом шести років. Із коротким словом перед численною аудиторією виступили головний редактор тижневика «Дзеркало тижня» Володимир Мостовий, президент міжнародного Фонду підтримки газети «Дзеркало тижня», академік НАНУ Михайло Згуровський, перший заступник головного редактора Юлія Мостова, члени правління фонду академік АМН України Ісаак Трахтенберг, президент Центру ім. О.Разумкова Анатолій Гриценко. Потім газетярі, котрі зазвичай звикли ставити каверзні запитання, самі опинилися в ролі інтерв’юйованих.

Для нас, журналістів «ДТ», зустріч із такою представницькою науковою аудиторією, побажання та критичні зауваження на адресу газети (зізнаємося, ми очікували більше «перцю»), поза сумнівом, стануть стимулом для подальших творчих пошуків і фахового самовдосконалення.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво