ДВА РИНГИ: КРОК НАЗУСТРІЧ - Соціум - dt.ua

ДВА РИНГИ: КРОК НАЗУСТРІЧ

1 вересня, 2000, 00:00 Роздрукувати Випуск №34, 1 вересня-8 вересня

У Держкоммолспорттуризму України відбулися проводи національної збірної з боксу на Cіднейську Олімпіаду...

У Держкоммолспорттуризму України відбулися проводи національної збірної з боксу на Cіднейську Олімпіаду. Голова комітету та президент НОК країни Іван Федоренко й президент федерації Анатолій Голубченко побажали всім 11 атлетам і тренерам хорошого жереба й талану. Капітан збірної дворазовий чемпіон Європи Володимир Сидоренко був небагатослівний: «Їдемо не брати участь, а боротися за медалі!»

Далі почався не зовсім зрозумілий об’єднуючий з’їзд діячів фахового боксу України. Так, проблем в останньому та його взаєминах з аматорами — предосить. І голова оргкомітету з’їзду Андрій Стеганцов оголосив такий порядок денний: обговорення ситуації у фаховому боксі, пропозиція про створення єдиної федерації фахового боксу, ухвалення її статуту, вибори керівних органів і обговорення програми розвитку. Тим часом, переважна більшість присутніх представляли аматорів.

А.Стеганцов ознайомив із згаданою програмою. Отож: із 20 її пунктів лише один має відношення до аматорської федерації. Потім виступаючі намагалися для зачину хоча б визначити мету зустрічі, названої з’їздом. У деяких країнах є об’єднані федерації. Але в Україні про таку поки що говорити зарано. Оскільки навіть у нечисленних рядах профі єдності немає. Та й узагалі відсутній закон про фаховий спорт і відповідно про бокс у цьому статусі.

Після довгої емоційної дискусії її учасники зійшлися на тому, що необхідно підготувати цивілізовану, на правовій основі програму взаємодій аматорів з профі. Створено раду. Найближчим часом вона й розробить украй необхідний відповідний документ.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво