«ДОРОГУ ЗДОЛАЄ ТОЙ, ХТО ЙДЕ» - Соціум - dt.ua

«ДОРОГУ ЗДОЛАЄ ТОЙ, ХТО ЙДЕ»

12 липня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №26, 12 липня-19 липня

Останній день роботи парламенту ознаменувався створенням нової міжфракційної групи — депутатського об’єднання на підтримку вітчизняного туризму...

Останній день роботи парламенту ознаменувався створенням нової міжфракційної групи — депутатського об’єднання на підтримку вітчизняного туризму.

До неї увійшли понад сто п’ятдесят депутатів усіх фракцій, партій і політичної орієнтації. Координатором її стала голова профільного комітету Катерина Самойлик.

Депутати-«туристи» різних політичних спрямувань на день раніше зібралися на презентації об’єднання в готелі «Дніпро». Як напівжартома-напівсерйозно сказав у своєму виступі Анатолій Матвієнко: «Туризм — це саме та платформа, на основі якої цілком можна сформувати парламентську більшість».

Для багатьох парламентаріїв туризм — це саме та віддушина, яка не дає їм у нашому новому, «буйному», ще не устояному парламенті не з’їхати з глузду від емоційної перенапруги.

Аби зняти стрес, практично всі присвячують спорту і туризму хоча б один вихідний. Цікаво й те, що більша частина народних обранців віддає перевагу різноманітним видам туризму екстремального й активного видів спорту: літають на спортивно-пілотажних літаках, ширяють на дельтапланах, стрибають із парашутами, сплавляються на байдарках, скачуть верхи, плавають, грають у настільний і великий теніс та футбол.

Багато нардепів професіонали. Так, екс-міністр оборони Олександр Кузьмук, безумовно, спеціаліст в галузі військового туризму, а екс-начальник Одеського морського порту Микола Павлюк — у туризмі водному, круїзному, Анатолій Матвієнко — у спортивному, Валерій Сушкевич — туризмі серед інвалідів.

«Заняття спортом і подорожі зробили з мене повноцінну людину, — зізнається Валерій Сушкевич, — я прикутий до інвалідного візка з трьох років. Коли мені виповнилося десять — батько взяв мене в перший похід. Змусив повірити в себе, у свої сили й у те, що коли ставиш перед собою мету — обов’язково її досягнеш. За радянських часів інвалідів за кордон не випускали взагалі. Я був першим, хто на найвищому рівні такого дозволу домігся. На своїй «Волзі-універсал» об’їздив понад половину Європи, туристом побував у багатьох країнах світу. Саме дорога дала мені можливість переконатися в істинності і силі біблійної мудрості: «Дорогу здолає той, хто йде»

Глава державної туристичної адміністрації України Валерій Цибух: «Я упевнений, це об’єднання зробить усе для того, аби на наступній сесії прийняти ефективний, змістовний закон про туризм, що сприятиме розвитку туризму в нашій країні. Оскільки розробляти і просувати його стануть найзатятіші туристи з депутатськими значками. Ті, хто не з чуток знає про колосальні можливості українського туризму, а також — про не менш колосальні проблеми».

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво