БОРЩ БЕЗ ДРУЖИНИ - Соціум - dt.ua

БОРЩ БЕЗ ДРУЖИНИ

4 серпня, 2000, 00:00 Роздрукувати Випуск №31, 4 серпня-11 серпня

Нинішнього літа нам з чоловіком не вдалося поїхати у відпустку разом. Мудро вирішивши, що іноді можна відпочивати порізно, ми взяли путівки на різний час...

Нинішнього літа нам з чоловіком не вдалося поїхати у відпустку разом. Мудро вирішивши, що іноді можна відпочивати порізно, ми взяли путівки на різний час. Першою повернулася з моря я й виявила, що на чоловікові висіли штани, а на котові — шкіра. Обидва мене зустріли дуже радо. І я склала про них історію.

Узяти чисту каструлю, наповнити її водою. Подумати. Помити кілограм картоплі, витягти з холодильника кота. Запалити плиту, вилаяти кота, нашаткувати капусту, поставити каструлю на вогонь. Подумати, добути десь м’яса, кинути в каструлю картоплю, посолити, наздогнати кота й відібрати в нього м’ясо.

Стукнути кота віником, сказати «Щоб ти вдавився», почистити буряк. Посолити картоплю, кинути у воду буряк, посолити, згодувати котові шматочок м’яса. Посолити, відкачати кота, що вдавився м’ясом, стукнути його віником, кинути у воду капусту, помішати віником, покуштувати. Не лаятися! Спробувати витягти з каструлі зайву сіль. Ошпарену руку підставити під струмінь холодної води. Насипати в каструлю цукор. Покласти туди ж м’ясо. Відшукати кота, що образився, помиритися, випити разом пива.

Побігти на кухню, вимкнути газ, відчинити навстіж вікно, вигнати рушником пару і дим. Заспокоїти сусідів, заспокоїти пожежників, покуштувати вміст каструлі, подумати, додати помідорів, покуштувати, подумати, виплюнути. Подумати, запропонувати страву котові, вибачитися перед котом, вилити в каналізацію, помити каструлю. Сліз не показувати, узяти кота під пахву, піти з ним у кафе. З’їсти з котом перше, два других і третє. На десерт котові — сметану, собі — пиво. Радо зустріти дружину із санаторію.

…Потім на море поїхав чоловік. На той час, коли він повернувся, вся моя робота загальмувалася, оскільки диктофон не хотів відтворювати записане, електронною поштою нічого не відсилалося, у принтері сів картридж, а вгодований кіт так загрався з комп’ютерною «мишкою», що курсор зник з монітора. Зустріла я чоловіка дуже радо. Він полагодив електроніку й склав історію про мене.

Натиснути на диктофоні велику чорну кнопку, маленьку червоненьку не натискати. Знову натиснути велику кнопку. Подумати, вставити касету. Перевернути касету. Подумати, замінити касету. Подумати. Вставити нові батарейки. Погладити кота.

Покласти диктофон у сумочку. Вийняти із сумочки кота. Приїхати за п’ять хвилин до інтерв’ю. Вийняти диктофон із сумочки. Пококетувати. Натиснути велику чорну кнопку й маленьку червоненьку. Подивитися на годинник. Нехай говорить. Відлічити півгодини. Вимкнути диктофон. Поговорити задушевно. Пококетувати, перевернути касету, натиснути велику чорну кнопку і маленьку червоненьку. Подивитися на годинник. Нехай говорить. Відлічити півгодини. Вимкнути диктофон. Пококетувати. Поїхати додому.

Відігнати кота від «мишки» й погодувати. Увімкнути комп’ютер у мережу. Подумати. Дістати диктофон. Подумати. Натиснути велику кнопку. Маленьку червоненьку потрібно було не натискати! Не впадати у відчай. З’їсти шоколадку, випити корвалол. Погладити кота. Заспокоїтися. Відтворити інтерв’ю з пам’яті. Похвалити себе. Виписати інтерв’ю як цукерку. Віддрукувати. Скласти сторінки по порядку. Скріпити степлером один раз у лівому верхньому кутку.

Поїхати до героя. Дати прочитати готовий текст, попросити не звертати уваги на те, що букви важко розрізнити. Простежити реакцію: нейтральна, доброзичлива, захоплена. У будь- якому разі поговорити задушевно, порадити скупити весь тираж, щоб вистачило всім друзям і родичам. Пококетувавши, погодитися на дальшу співпрацю. Одержати гонорар. Купити дочці. Купити синові. Купити котові. З’їсти шоколадку. Випити корвалол. Погладити кота. Заспокоїтися. Радо зустріти чоловіка з відрядження.

Відпочили ми просто чудово!

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №31, 24 серпня-30 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво