Академік Пахомов: Україна найбільш успішна при зовнішньому управлінні - Соціум - dt.ua

Академік Пахомов: Україна найбільш успішна при зовнішньому управлінні

2 червня, 2011, 09:56 Роздрукувати

Директор Інституту світової економіки і міжнародних відносин Національної академії наук України Юрій Пахомов вважає, що Україна найбільш успішна при зовнішньому управлінні.

Про це він заявив сьогодні у Москві, виступаючи на міжнародній конференції «Росія-Україна: гуманітарні та економічні основи стратегічного партнерства. Кроки до модернізаційного альянсу?».

«Чому Україна при СРСР була успішною? Тому що нею керували ззовні, хоча керували самі українці...Україна обмежено входила до складу України і звикла, щоб зверху нею командували», - сказав Ю.Пахомов.

Як вважає Ю.Пахомов, українці ніколи не були державниками, вони одинаки і це підтверджують прислів'я та приказки. «Коли мова йде про несамодостатність України, насамперед цю несамодостатність слід віднести до державності...Народ України байдужий до держави. Це невипадково, немає потужної держави, тому що її ніколи не було», - додав він.

Ю.Пахомов переконаний, що основна частина України «тулиться» не до Євросоюзу, а до Росії, але влада України «мляво взаємодіє з Росією, незважаючи на симпатії українців».

При цьому Ю.Пахомов впевнений, що еліта України буде завжди проти Росії, оскільки в разі об'єднання вони стануть губернаторами замість самостійних керівників.

Він заявив, що дві третини населення України у тій чи іншій формі виступають за співпрацю з Росією. «Якщо від цього відняти галичанські підходи, то це майже 80%. Якщо б об'єдналися Україна і Росія, а галичанам дали б свободу, це було б чудово», - підкреслив Ю.Пахомов.

Також, за його даними, лише 6% українців хотіли б жити у нинішній Україні, 20% - в Євросоюзі, а 35% - у СРСР. Однак Ю.Пахомов не повідомив, звідки у нього такі дані.

Посилаючись на неназвані опитування, він також сказав, що 70% українців хотіли б бачити президентом України Петра I, а 20% - Йосипа Сталіна.

На думку Ю.Пахомова, інтеграція в Європейський Союз шкідлива для України, оскільки це орієнтація на утримання. «Нинішня Європа - це породження пекла. Нинішні європейці жахаються мусульман, нинішні європейці не знають, що робити з ЄС. Вже створено комісію, яка розроблятиме способи відлучення країн від ЄС», - сказав Ю.Пахомов.

За матеріалами: УНІАН /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №31, 24 серпня-30 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >