ВИНАХІДНИКАМ НА РАДІСТЬ - Наука - dt.ua

ВИНАХІДНИКАМ НА РАДІСТЬ

12 грудня, 2003, 00:00 Роздрукувати Випуск №48, 12 грудня-19 грудня

Яким шляхом має піти підприємець, аби з найменшими проблемами розпочати випуск наукомісткої продукції й надалі розширювати свою діяльність?..

Яким шляхом має піти підприємець, аби з найменшими проблемами розпочати випуск наукомісткої продукції й надалі розширювати свою діяльність? Фахівці вважають, що найшвидше і з мінімальними витратами це можуть зробити малі й середні інноваційні фірми з допомогою структур на кшталт «бізнес-інкубатор». Саме вони покликані сформувати сприятливе підприємницьке середовище з усім спектром наукових, виробничих, фінансово-кредитних послуг та менеджменту.

Центр розвитку малого бізнесу «Харківські технології», створений 1998 року в рамках американсько-української програми «Розвиток бізнес-інкубаторів в Україні», отримав нині для цього великі можливості. Уже розпочалася реалізація їхнього проекту зі створення інформаційно-комунікаційної підприємницької мережі для розвитку бізнес-інкубації в Харківському регіоні. Він називається «Віртуальний бізнес-інкубатор».

На базі центру передбачається створити унікальну інформаційно-комунікаційну віртуальну мережу, до якої будуть залучені за принципом ротації інноваційні підприємства міста і області. Підприємствам-клієнтам на пільговій основі надаватимуться різноманітні послуги — широкий доступ в Інтернет, до інформаційних баз і офісної техніки інкубатора, розробка й розміщення web-сайтів, створення й підтримка електронних вітрин та інтернет-магазинів, можливості використання е-маркетингу тощо. Отримають підприємства технічну, консультаційну й освітню підтримку у вигляді дистанційних і очних тренінгів.

Фахівці «Харківських технологій» розраховують, що завдяки підтримці їхнього проекту Світовим банком реконструкції та розвитку вдасться залучити до підприємницької діяльності вчених міста, чиї винаходи мають високий інноваційний потенціал. Передбачається: така підприємницька мережа працюватиме в контакті з місцевою адміністрацією, радами й асоціаціями підприємців та іншими організаціями інфраструктури підтримки малого інноваційного бізнесу.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво