У об’єктиві — світ науки - Наука - dt.ua

У об’єктиві — світ науки

1 липня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №25, 1 липня-8 липня

Оргкомітет конкурсу «Наука та інновації — суспільству» ухвалив рішення про заснування ще однієї номінації — «Найкраща фотографія на теми науки та інновацій»...

Оргкомітет конкурсу «Наука та інновації — суспільству» ухвалив рішення про заснування ще однієї номінації — «Найкраща фотографія на теми науки та інновацій».

На конкурс подаються фотографії на теми науки та інновацій, виконані з використанням різної техніки фотографування.

Конкурсні фотографії мають ілюструвати те або інше явище у світі живої й неживої матерії. Об’єктом фотографії може бути будь-який об’єкт науки з мікро- та макросвіту: кристали, частинки, клітини, рослини, тварини, природні явища тощо.

Приймаються також фотографії, що відбивають процеси наукових досліджень. Фотографії мають бути нетривіальними, наочними, художніми й виконаними на доброму технічному рівні.

Останній термін подачі фотографій на конкурс — 30 вересня 2005 р.

Кожен автор може надіслати на конкурс не більше однієї наукової фотографії, зробленої протягом останніх двох років, опублікованої або неопублікованої, а також зробленої спеціально для конкурсу. Серія фотографій, що ілюструють явище в динаміці, зараховується як одна конкурсна робота.

Фотографії подаються в електронному форматі з розрізненням 300 dpi. Якість цифрового зображення повинна дозволяти надрукувати фотографію форматом не менше А3 для експонування на виставці. Виняток становлять мікрофотографії, де розмір зображення обмежений фізичними можливостями приладу.

Автор — учасник конкурсу — має зареєструватися на сайті.

Розміщувати фотографії слід на сайті конкурсу у форматі tif. або jpg. Обсяг кожного файла не повинен перевищувати 5 мегабайтів.

Фотографія має супроводжуватися назвою й коротким (не більше 2000 знаків із пробілами) описом: що зображено, в якому масштабі, якою технікою знято і яке явище демонструє. Тексти, що супроводжують фотографію, можуть бути написані будь-якою з трьох мов: українською, російською, англійською.

Фотографії, надіслані на конкурс, і анотації (без зазначення імені авторів) будуть щотижня розміщуватися на сайті.

Фотографії, що надійшли на конкурс, не рецензуються. Оргкомітет залишає за собою право використовувати фотографії, що надійшли на конкурс, для формування фотовиставок, обов’язково називаючи автора робіт.

З умовами конкурсу «Наука та інновації — суспільству» можна ознайомитися на сайті: www. nauka-info.com.ua

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво