Троїцький технопарк представив у Силіконовій долині російські інноваційні компанії - Наука - dt.ua

Троїцький технопарк представив у Силіконовій долині російські інноваційні компанії

23 грудня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №50, 23 грудня-30 грудня

У Стенфордському університеті і конференц-центрі «Квадрус» з 14 по 16 листопада 2005 року проходила інвестиційна технологічна конференція «Відкриті двері в Силіконову долину» (SVOD)...

У Стенфордському університеті і конференц-центрі «Квадрус» з 14 по 16 листопада 2005 року проходила інвестиційна технологічна конференція «Відкриті двері в Силіконову долину» (SVOD). Мета конференції — надання допомоги в залученні інвестицій у Росію і країни СНД для реалізації інноваційних проектів у сфері високих технологій, а також у пошуку бізнес-партнерів на території США.

«Ми не готуємо переїзд наших інноваторів у Силіконову долину, — розповідає Олексій Гостомельський, координатор SVOD і керівник Троїцького технопарку, — ми створюємо всі умови для того, щоб вони змогли залучити інвестиції у свої проекти для розвитку їх у Росії. Адже досі саме процедура ділової зустрічі на такому високому фаховому рівні була головною проблемою для наших компаній. Наші фахівці розробляють ідею, створюють прототип, а потім губляться, тому що не знають, з чого почати і кому писати листи. Наше завдання — компенсувати нестачу досвіду в російських спеціалістів у залученні венчурного капіталу і навичок роботи в умовах глобальної конкуренції. Ми надаємо їм майданчик для контактів і організовуємо процес як у Силіконовій долині, так і, насамперед, у рамках бізнес-інкубатора Троїцького технопарку».

Конференція зібрала 250 учасників, серед них російські представники малого бізнесу в галузі наукомістких і високих технологій, американські, українські і російські венчурні фонди, технологічні компанії Силіконової долини, а також провідні фахівці ділових і академічних кіл Росії і США. 38 компаній із Росії й України представили такі напрями інноваційної діяльності, як інформаційні технології, біотехнології, телекомунікації, апаратні засоби, медична техніка, нанотехнології і системи безпеки.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №35, 21 вересня-27 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво