КОРОВА ДАЄ... ЛІКИ - Наука - dt.ua

КОРОВА ДАЄ... ЛІКИ

30 серпня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №33, 30 серпня-6 вересня

Американська біотехнологічна компанія Hematech LLC, у тісному співробітництві з... японською пивоварною компанією Kirin Brewery Co., порадувала світ черговим проривом у генній інженерії...

Американська біотехнологічна компанія Hematech LLC, у тісному співробітництві з... японською пивоварною компанією Kirin Brewery Co., порадувала світ черговим проривом у генній інженерії. Вирощені біотехнологами і броварниками клоновані телята містять у своїй крові людські антитіла. Імуноглобуліни вже досить давно й успішно застосовуються при різноманітних синдромах імунодефіциту і найскладніших формах гепатиту, однак про широке розповсюдження цього методу говорити не виходило.

«Корова, маючи повний комплект генів людських антитіл, здатна досить легко виробляти імунітет проти конкретного збудника захворювання, і людські антитіла можуть бути отримані буквально за пару місяців», — стверджує президент Hematech д-р Робл. Це завдання вже вирішено на практиці. Щоправда, тепер для отримання ефективного препарату необхідно навчитися відокремлювати набір людських антитіл від коров’ячих, що також присутні в крові клонованих тварин. А на це, на думку спеціалістів, знадобиться три-чотири роки. І лише тоді можна буде розпочати клінічні випробування. Докладніше про це досягнення можна прочитати в серпневому номері журналу Nature Biotechnology.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво