Збільшилося число українців, які негативно оцінюють Зеленського та його дії — опитування

Поділитися
Збільшилося число українців, які негативно оцінюють Зеленського та його дії — опитування © УНІАН
Менше громадян стали позитивно оцінювати роботу Верховної Ради та Кабінету міністрів.

До президента України Володимира Зеленського у лютому позитивно ставляться 47% українців, а негативно 24%, йдеться у результатах опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). У грудні ж частка тих громадян, які ставляться до Зеленського позитивно була 60%, а негативно – 14%.

Прихильними до прем'єра Олексія Гончарука в лютому 8% опитаних, а тих, хто ставиться до нього негативно – 33%. У грудні ж до очільника уряду позитивно ставилися 12% опитаних, а негативно – 22%.

Спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова позитивно оцінює 21% респондентів, негативно до нього ставляться – 15%. У грудні до голови парламенту позитивно ставилися 24% громадян, а негативно – 11%.

До лідера партії "Голос" Святослава Вакарчука позитивно ставляться 16% українців, негативно – 36%. П'ятого президента Петра Порошенка у лютому оцінюють позитивно 14% респондентів, негативно до нього ставляться – 61%.

До Юрія Бойка (ОПЗЖ) позитивно ставляться 23% опитаних, негативно – 31% українців. Віктора Медведчука (ОПЗЖ) позитивно оцінюють 16% громадян, а негативно – 45%. До Вадима Рабіновича позитивно ставляться 14%, негативно – 41%.

Водночас дії президента Зеленського у лютому схвалюють 47%, а негативно – 40%. У грудні ж до дій президента позитивно ставилися 62% громадян, а негативно – 40%.

КМІС

Дії Кабінету міністрів у лютому позитивно оцінює 21% опитаних, а негативно – 66% респондентів. У грудні дії уряду позитивно оцінювали 35% українців, негативно – 46%. При цьому 44% опитаних вважають, що чинний склад Кабміну варто відправити у відставку, а 37% українців впевнені, що уряд на чолі з Гончаруком має працювати.

КМІС

Дії Верховної Ради позитивно оцінюють 19% опитаних, негативно – 70%. У грудні дії парламенту позитивно оцінювали 35% респондентів, а негативно – 49%.

КМІС

Опитування проводилося з 21 по 25 лютого 2020 року методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. У соціальному дослідженні брали участь громадяни віком від 18 років, окрім тих, хто проживає на тимчасово окупованій території Донбасу та в анексованому Криму. Під час опитування проведено 1500 інтерв'ю, похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3%.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі