ЗАЯВА - Політика - dt.ua

ЗАЯВА

7 березня, 2001, 00:00 Роздрукувати Випуск №10, 7 березня-16 березня

Висловлюємо вдячність усім журналістам, які віддали нам свої голоси, завдяки яким ми стали лауреатами конкурсу «Людина року» в номінації «Журналіст року»...

Висловлюємо вдячність усім журналістам, які віддали нам свої голоси, завдяки яким ми стали лауреатами конкурсу «Людина року» в номінації «Журналіст року». Проте вважаємо за неможливе прийняти ці нагороди.

У 2000 році, за який і вручається премія, було вбито нашого колегу. Ми переконані, що журналістика-2000 завжди асоціюватиметься з ім’ям Георгія Гонгадзе. Його смерть змусила громадян країни перейти від пасивного невдоволення діями влади до реальних форм протесту. Країна отримала шанс, жорстоко перехворівши, стати демократичною і цивілізованою державою. На жаль, не лише багато політиків, а й журналісти не хочуть цих змін.

Ніколи ще в Україні такі поняття, як журналістська етика, незалежність і солідарність, не були такою мірою девальвовані, як сьогодні. Тому ми, представники трьох абсолютно різних засобів масової інформації, закликаємо наших колег згадати про ці поняття, замислитися над тим, що втрачаємо найголовніше — професіоналізм. Необхідно зберегти довір’я глядачів і читачів, а також відчуття власної гідності.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №35, 21 вересня-27 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво