ЗАТВЕРДЖЕНО НАЦІОНАЛЬНУ КОСМІЧНУ ПРОГРАМУ НА 2003—2007 РОКИ - Політика - dt.ua

ЗАТВЕРДЖЕНО НАЦІОНАЛЬНУ КОСМІЧНУ ПРОГРАМУ НА 2003—2007 РОКИ

25 жовтня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №41, 25 жовтня-1 листопада

Верховна Рада ухвалила в четвер закон про загальнодержавну (національну) космічну програму України на 2003—2007 роки, який визначає пріоритети і шляхи виконання космічної діяльності в країні на цей період...

Верховна Рада ухвалила в четвер закон про загальнодержавну (національну) космічну програму України на 2003—2007 роки, який визначає пріоритети і шляхи виконання космічної діяльності в країні на цей період.

За закон проголосували 233, проти — 1 із 399 парламентарів, зареєстрованих у залі.

Відповідно до документа, внесеного Кабінетом міністрів, фінансування космічної діяльності за державними замовленнями проводитиметься в обсягах, визначених програмою, з урахуванням можливостей держбюджету. Програма почне діяти з 1 січня 2003 року і до її затвердження на наступні роки.

Основні завдання програми — розвиток національної системи спостереження Землі з космосу в інтересах загальнодержавних потреб у соціально-економічній сфері, сфері безпеки та оборони; створення і розвиток засобів доступу в космос для виконання національних і міжнародних проектів, сприяння присутності вітчизняних ракет-носіїв на світовому ринку транспортних космічних послуг.

Відповідно до закону, виконання завдань програми проводитиметься з допомогою виконання цільових космічних програм, зокрема програми «Наукові космічні дослідження», загальний обсяг бюджетного фінансування якої становить, без урахування вартості космічних апаратів, 215 млн. грн.; програм «Дистанційне зондування Землі» (167,7 млн. грн.); « Супутникові системи телекомунікацій» (23,5 млн. грн.); «Розвиток наземної інфраструктури навігаційних і спеціальних інформаційних систем» (28,5 млн. грн.); «Космічна діяльність в інтересах національної безпеки та оборони» (41,45 млн. грн.); «Космічні комплекси» (867 млн. грн.); «Розвиток дослідницько-експериментальної і виробничої бази сфери» (91,5 млн. грн.).

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво