З ЮВІЛЕЄМ! - Політика - dt.ua

З ЮВІЛЕЄМ!

29 листопада, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №46, 29 листопада-6 грудня

29 листопада виповнилося 10 років із початку роботи агентства «Інтерфакс-Україна». Цього дня у Харкові розпочало роботу незалежне українське агентство, створене за участі російського агентства «Інтерфакс»...

29 листопада виповнилося 10 років із початку роботи агентства «Інтерфакс-Україна». Цього дня у Харкові розпочало роботу незалежне українське агентство, створене за участі російського агентства «Інтерфакс».

У першому складі працівників агентства було 10 чоловік, багато з яких працюють у «Інтерфаксі-Україна» досі. Першим інформаційним продуктом агентства були чотири короткі випуски новин на день, першими передплатниками — іноземні посольства, які починали тоді свою роботу в Україні. З осені 1993 року агентство працює в Києві.

За станом на листопад 2002 року агентство «Інтерфакс-Україна» випускає 26 інформаційних продуктів російською, українською та англійською мовами. Інформацію агентства отримують більш як 500 передплатників в Україні, а каналами міжнародної інформаційної групи «Інтерфакс» — тисячі споживачів, серед яких провідні світові компанії, міжнародні організації, органи влади, засоби масової інформації.

Агентство постійно розширює коло своєї діяльності, створюючи нові продукти в різних сегментах інформаційного ринку.

Постійний багаторічний партнер «ІФ-У» — редакція «Дзеркала тижня» долучається до численних палких поздоровлень ювіляру! Якомога більше вам гарних новин!

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво