Янукович вимагає від Азарова говорити людям правду - Політика - dt.ua

Янукович вимагає від Азарова говорити людям правду

14 січня, 2011, 12:23 Роздрукувати

Президент України Віктор Янукович вимагає від прем'єр-міністра Миколи Азарова не приховувати від громадськості запланованих непопулярних заходів з проведення реформ, які можуть призвести до посилення соціально-економічної напруженості в державі.

Президент України Віктор Янукович вимагає від прем'єр-міністра Миколи Азарова не приховувати від громадськості запланованих непопулярних заходів з проведення реформ, які можуть призвести до посилення соціально-економічної напруженості в державі.

Про це глава держави заявив у своєму вступному слові на засіданні Ради національної безпеки і оборони України, яке проходить сьогодні в Києві.

Президент зазначив, що можливість погіршення рівня життя людей у найближчі роки є потенційною загрозою національній безпеці України. За його словами, підвищення цін, поглиблення кризи в медицині, освіті, сфері соціального захисту є прямим шляхом до соціальної напруги. «Соціальна деградація вже зараз досягла загрозливого рівня, і суспільство просто не витримає цього надалі», - зазначив Янукович.

У зв'язку з цим, звертаючись до присутніх на засіданні, президент поставив питання, чи готові сьогодні люди до запланованих на 2011 рік змін, які «далеко не завжди будуть популярними».

«І ми повинні про це говорити. Це наш обов'язок, якщо ми хочемо подолати кризу. І коли я чую, Микола Янович, на засіданні уряду, коли ви розповідаєте, що все - ми досягли того, того - все у нас гаразд і надалі все буде в порядку. Я вам скажу - говоріть правду. Скажіть людям правду. Пісні співати не треба», - сказав Янукович.

У зв'язку з цим Янукович підкреслив необхідність оприлюднити «конкретну, не брехливу інформацію про стан в державі».

Як приклад глава держави назвав ситуацію навколо пенсійного забезпечення та можливих непопулярних заходів, пов'язаних із проведенням в майбутньому пенсійної реформи.

При цьому Янукович також поставив завдання голові своєї Адміністрації Сергію Льовочкіну посилити діяльність «ідеологічного блоку» з метою широкого і повного інформування громадськості про цілі, завдання і суті реформ, у тому числі непопулярних, що проводяться в державі.

За матеріалами: УНІАН

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >