Янукович розповів, що йому все ж таки не вдалося зробити в минулому році - Політика - dt.ua

Янукович розповів, що йому все ж таки не вдалося зробити в минулому році

25 лютого, 2011, 10:42 Роздрукувати

Президент України Віктор Янукович зізнався, що шкодує про те, що в минулому році йому не вдалося зробити найголовнішого.

© Андрій Товстиженко, DT.UA

«Ми повинні весь час слідкувати за цінами на споживчі товари і, безумовно, слідкувати за відповідністю цих цін заробітній платі та пенсіям. Це головне завдання і це завдання непросте, нам не вдалося виконати його в минулому році», - сказав Янукович.

За словами президента, цього не вдалося зробити тому,  що «реформи тільки почалися». «А в цьому році практично по всім напрямкам життєдіяльності країни будуть розпочаті всеохоплюючі реформи», - пообіцяв народу глава держави.

«Я знаю, що нелегко жити малозабезпеченим верствам населення, особливо пенсіонерам. Знаю, що важко жити тим людям, які страждають від того, що ще не знайшли собі достойні робочі місця. Я знаю, що нам треба буде всім набратися великого терпіння для того, щоб ми змінили ситуацію на краще», - сказав Янукович.

«Ми повинні підняти конкурентоспроможність нашої вітчизняної продукції, 60% якої ми експортуємо за межі країни. Ми повинні зробити так, щоб цінова політика в державі, я сказав би так, повинна була б бути не найвищою у світі, а щоб як мінімум ми були посередині серед країн світу» - сказав Янукович.
 
Президент також наголосив, що треба виходити на реальну собівартість сільськогосподарської продукції: « - Питання реформування аграрного сектору економіки – ми цим займаємося і найближчим часом ви почуєте, яким чином ми будемо реформувати його».

«Шлях у нас є один – це підвищення заробітних плат і пенсій. Це питання, яке ми повинні - зобов’язані – вирішувати і наближувати зарплати і пенсії до світових стандартів, щоб співвідношення цін і зарплат було коректним по відношенню до людини. І це наше головне питання. Будемо робити все для цього», - резюмував президент.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >