В Україні немає червоних ліній в політиці — дипломат - Політика - dt.ua

В Україні немає червоних ліній в політиці — дипломат

19 серпня, 2019, 08:43 Роздрукувати

Домовленість політичних еліт про червоних лініях істотно знизить трансакційні витрати незалежної України.

© Василь Артюшенко, DT.UA

На жаль, в Україні немає червоних ліній у політиці. У будь-який момент будь-що може стати предметом торгу, війни та "договорняка". Це занурює країну у війну всіх проти всіх, спричиняє стрибки в різні боки і дає простір для рішень та політик, що помітно чи непомітно руйнують інститути держави, ослаблюють наші позиції у світі й стримують розвиток країни. 

Про це у своїй статті для DT.UA пише Дмитро Кулеба, постійний представник України при Раді Європи. На його думку, домовленості політичних еліт про червоні лінії істотно знизить трансакційні витрати незалежної України.

"Важко, неприємно, але це потрібно для виживання не лише держави, а й самих еліт суб'єктів, а не об'єктів гри, — зазначає дипломат. — Однією з таких червоних ліній повинна бути незворотність інтеграції України до Європейського Союзу й НАТО. Безумовно, можуть існувати відмінності у поглядах на тактику досягнення цих цілей, але їх зміна означатиме чергове метання України в міжнародній політиці та посилення внутрішньої напруги в суспільстві. А якщо історія України чогось нас і вчить, то це тому, що кожне нове метання та підвищення напруги обходяться набагато дорожче, ніж попередні".

Детальніше про перспективи української незалежності читайте в статті Дмитра Кулеби "Дорога Незалежність" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >