Уряд України і керівництво областей підпишуть протоколи - Політика - dt.ua

Уряд України і керівництво областей підпишуть протоколи

25 серпня, 2006, 00:00 Роздрукувати Випуск №32, 25 серпня-1 вересня

Уряд України має намір підписати з керівництвом областей протоколи про спільну роботу з подолання найскладніших економічних проблем у цих регіонах...

Уряд України має намір підписати з керівництвом областей протоколи про спільну роботу з подолання найскладніших економічних проблем у цих регіонах.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України, міністр будівництва, архітектури і ЖКГ Володимир Рибак у п’ятницю, виступаючи на нараді в Раді міністрів Криму, під час якої обговорювалися проблеми енергетичного господарства автономії і питання готовності ЖКГ Криму до зими.

«Дано завдання Міністерству економіки, Міністерству фінансів, Міністерству будівництва, архітектури і ЖКГ визначити найскладніші питання в регіоні для того, щоб вийти на підписання протоколів про спільне фінансування вирішення цих надзвичайно складних проблем», — повідомив В.Рибак.

При цьому віце-прем’єр зазначив, що в кожному регіоні України різні питання, наболілі проблеми й тому необхідно враховувати особливості кожної області.

За словами В.Рибака, такі наради проведуть у всіх областях для того, щоб скласти програми на 2007 рік і найближчу перспективу. «У кожному регіоні України є дуже серйозні проблеми, які не вирішуються з року в рік. І ми знаємо, що якщо центральний уряд не візьме частину витрат з вирішення цих проблем на себе, то вони не вирішуватимуться», — зазначив віце-прем’єр.

В.Рибак також нагадав, що Кабмін готує антикризову програму першочергових заходів для подолання найсерйозніших проблем в Україні, розраховану до кінця року, а також аналогічну програму на найближчі п’ять років.

Говорячи про формування держбюджету на 2007 рік, В.Рибак зазначив, що є доручення прем’єр-міністра Віктора Януковича уряду, відповідно до якого місцеві органи самоврядування повинні мати необхідні кошти для вирішення повсякденних проблем. За його словами, прем’єр ставить завдання щорічно збільшувати частку місцевих бюджетів у консолідованому бюджеті України з тим, щоб вона перевищила 50%, що дозволить органам місцевого самоврядування долати проблеми регіонів.

Торкаючись питання ЖКГ України, В.Рибак заявив: «Хоч би скільки ми говорили про реформування, скільки приймали рішень, на сьогоднішній день практично жодне рішення не виконується».

«Я змушений був у системі Міністерства будівництва, архітектури і ЖКГ створити департамент, який займеться лише реформуванням ЖКГ і тими проблемами, котрі сьогодні не вирішені практично в усіх органах місцевого самоврядування й на рівні центральної влади. Люди сьогодні не задоволені тим, що тарифи у нас зростають, а на цьому тлі якість послуг, які повинні надаватися, погіршується», — підкреслив В.Рибак.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №35, 21 вересня-27 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво