Україні необхідно співпрацювати не тільки з Китаєм, але й іншими країнами в рамках ініціативи Один пояс — один шлях — експерт - Політика - dt.ua

Україні необхідно співпрацювати не тільки з Китаєм, але й іншими країнами в рамках ініціативи "Один пояс — один шлях" — експерт

16 вересня, 2019, 14:49 Роздрукувати

Через ворожу позицію РФ домогтися цього буде важко. 

Україна отримуватиме віддачу від участі в ініціативі, якщо разом із розширенням українсько-китайського співробітництва відбудеться поглиблення відносин України з країнами усередині коридорів ОПОШ. Через ворожу позицію РФ домогтися цього буде важко. Прагматично підходячи до ініціативи, Україна повинна орієнтуватися на посилення операційної сумісності транспортних потоків у рамках коридорів. 

Про це у своїй статті для DT.UA пише Дмитро Єфремов, Центр міжнародних досліджень Дипломатичної академії України ім. Г. Удовенка. За його словами, забезпечити її можливо шляхом гармонізації законів, норм, стандартів, практики та інституціональних рамок, прив'язуючи їх до чинних міжнародних узгоджених стандартів.

"Китайський інтерес в Україні необхідно націлювати не тільки на просторово-економічне, а й на гуманітарне та інтелектуальне співробітництво. Підтримувані ОПОШ інвестиції в інформаційно-комунікаційні технології та інфраструктуру, яких сьогодні дуже не вистачає Україні, не лише поліпшать роботу й управління коридорами ініціативи, а й посприяють експансії вітчизняного ІТ-сектору на міжнародні ринки", — відзначає експерт.

Детальніше про співпрацю з Китаєм читайте в статті Дмитра Єфремова "Прагматизм зі східною специфікою" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >