Україна посіла 110 місце у списку найбільш неблагополучних країн - Політика - dt.ua

Україна посіла 110 місце у списку найбільш неблагополучних країн

20 червня, 2011, 12:31 Роздрукувати

Міжнародною організацією Fund for Peace (Фонд світу) спільно з журналом Foreign Policy оприлюднено 7-й щорічний рейтинг неспроможних країн The Failed States Index, що відображає політичну і соціально-економічну напругу у країнах, які порівнюються в ньому.

© fundforpeace.org

Рейтинг охоплює 177 країн, що досліджуються за 12 індикаторами, серед яких: диспропорції у розвитку, легітимність державної влади, рівень невдоволення владою окремих суспільних груп, дотримання прав людини та інші. Кожен індикатор має шкалу оцінювання в балах, від 1 до 10, від найвищого показника, який є ознакою високого рівня розвитку країни, до найнижчого, що демонструє наявність певних проблем.

Перше місце у списку найбільш неблагополучних країн четвертий рік поспіль займає Сомалі; найблагополучнішою країною визнано Фінляндію (вона вперше за сім років потіснила на цьому місці Норвегію). До першої десятки найбільш розвинених країн увійшли також Швеція, Швейцарія, Данія, Нова Зеландія, Ірландія, Люксембург, Австрія та Канада.

Україна у 2011 році посіла 110-те місце, випередивши Росію, Білорусь і Казахстан (посіли відповідно 82-ге, 83 і 107 місця). З пострадянських країн благополучнішими за Україну виявилися лише країни Балтії - Латвія (135), Естонія (140), і Литва (149).

Рейтинг The Failed States Index - 2011 буде офіційно представлено 29 червня ц.р. в Національному прес-клубі у Вашингтоні (США в цьому рейтингу займає 168-му сходинку).

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >