Україна і Росія стоять на позиціях, що виключають можливість компромісу та досягнення миру — експерт - Політика - dt.ua

Україна і Росія стоять на позиціях, що виключають можливість компромісу та досягнення миру — експерт

15 липня, 07:52 Роздрукувати

Для України повернення доконфликтного статус-кво, з рівними умовами для Донбасу і автономією Криму, є не просто пріоритетом, а питанням виживання.

© Економічні звістки

Настання миру має дуже чіткі й зрозумілі параметри: 1) мир настає, коли перемагає одна із сторін; 2) мир настає, коли сторони змінюють свої інтереси щодо конфлікту; 3) мир настає, коли причини конфлікту зникають або змінюється загальна ситуація конфлікту. На жаль, нічого з цього на нинішньому етапі україно-російської війни ми спостерігати не можемо. Україна і Росія стоять на позиціях, які виключають можливість компромісу і досягнення миру. 

Про це у своїй статті для DT.UA пише Віктор Андрусів, директор Українського інституту майбутнього. На його думку, ключові інтереси Путіна в конфлікті полягають у досягненні великої угоди з Заходом щодо розподілу сфер впливу, відповідно до якої Україна та ряд інших країн повернуться в зону інтересів Кремля. Для цього йому потрібна слабка й нестабільна Україна, яка знижуватиме сподівання Заходу на побудову тут сильної демократії, що, врешті-решт, має підштовхнути до цієї великої угоди.

"Для України повернення доконфліктного статус-кво, з рівними умовами для Донбасу та автономією Криму, є не просто пріоритетом, а питанням виживання. Компроміс у цих інтересах може породити тільки ще більшу дестабілізацію та хаос", — зазначає експерт.

Детальніше про необхідність нових підходів у протистоянні з Росією читайте в статті Віктора Андрусіва "Конфлікт на Донбасі: нова стратегія" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >