У столиці презентували спільний з ЄС проект по запобіганню відмиванню грошей - Політика - dt.ua

Україна бере участь у проекті ЄС щодо запобігання відмивання грошей

12 жовтня, 06:54 Роздрукувати

У Києві відбулася презентація проекту

В ЄС стежать за тим, як Україна діє в цьому напрямку

У Києві відбулася презентація спільного з Євросоюзом проекту, спрямованого на запобігання відмивання грошей і фінансування тероризму.

Рада Європи і Представництво ЄС в Україні реалізують спільний проект "Зміцнення заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму в Україні". Проект буде здійснюватися в період 2019-2021 років, його бюджет складе 500 000 євро.

Презентація проекту, який на 80% фінансується ЄС, а 20% – Радою Європи, відбулася 11 жовтня в Києві.

Проект спрямований на зміцнення інституційного потенціалу та нормативної бази у відповідності зі стандартами Ради Європи та іншими міжнародними стандартами.

Крім цього національного проекту, Україна також бере участь у чотирьох регіональних проектах із загальним бюджетом в 2,4 млн. євро, спрямованих на запобігання та протидію економічній злочинності; зміцнення професійного статусу юриста; удосконалення доступу до правосуддя через позасудові механізми відшкодування шкоди потерпілим від дискримінації, злочинів на ґрунті ненависті та мови ворожнечі в країнах Східного партнерства; і сприяння доступу жінок до правосуддя.

Читайте також: Приватбанк підозрює екс-власників у відмиванні $ 470 млрд — ЗМІ

У Раді Європи впевнені, що у України недостатній прогрес у імплементації реформ, які спрямовані на протидію відмиванню грошей. Про це йдеться в звіт MONEYVAL (органу Ради Європи з оцінки заходів боротьби з відмиванням грошей і фінансування тероризму), пише ЕП.

MONEYVAL вважає, що Україна досягла обмеженого прогресу з часу попереднього звіту в грудні 2017 року і закликає країну активізувати зусилля з подолання інших недоліків, враховуючи законодавчі реформи.

 

За матеріалами: Finance.ua /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >