У ТРК Київ відібрали ліцензію - Політика - dt.ua

У ТРК "Київ" відібрали ліцензію

14 січня, 2011, 12:22 Роздрукувати

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 10 листопада відмовила ДКП ТРК «Київ» у продовженні терміну дії ліцензії на ефірне мовлення на 30 ТВК у Києві та виставила частоту на конкурс.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 10 листопада відмовила ДКП ТРК «Київ» у продовженні терміну дії ліцензії на ефірне мовлення на 30 ТВК у Києві та виставила частоту на конкурс.

Заступник голови Нацради Лариса Мудрак нагадала, що компанія має три попередження і один штраф, тобто найбільше санкцій серед всіх мовників.

На засідання Нацради був присутній перший заступник голови КМДА Олександр Попов.

Він сказав, що КМДА зацікавлена у продовженні терміну дії ліцензії ТРК «Київ», тому що прагне брати участь у впливі на інформаційну політику, в тому числі за рахунок комунальних ЗМІ, яким є ТРК «Київ». Однак він зазначив, що цього року дефіцит міського бюджету становить 1 млрд 700 млн гривень, тому поки що не може йти мова про збільшення фінансування телекомпанії.

КМДА робить ставку на прийняття бюджету на 2011 рік зі збільшенням фінансування ТРК «Київ». Також він запропонував проміжний варіант, а саме дозволити мовити компанії на перше півріччя 2011 року, щоб засвідчити готовність до змін.

Зокрема, було запропоновано телекомпанії «почати все з чистого аркуша», тобто взяти участь у конкурсі, на якому буде виставлено частоту.

Перший заступник голови Нацради Оксана Головатенко запропонувала, у разі, якщо Національна рада відмовить у продовженні терміну дії ліцензії, щоб компанія вела мовлення, поки не будуть розроблені конкурсні умови.

Голова Нацради Володимир Манжосов зазначив, що компанія буде мовити аж до підбиття підсумків конкурсу, оскільки такою є звичайна практика Національної ради.

Після такого голосування в.о. генерального директора ТРК «Київ» Дмитро Джангіров заявив, що всі терміни розгляду заяви компанії про продовження ліцензії вже минули (термін дії ліцензії закінчився 28 жовтня), тому ліцензія має бути продовжена автоматично.

Також він сказав, що компанія вже оскаржила дії Національної ради у суді, і крім того, звернув увагу, що ТРК «Київ» має ліцензію №1232, а Нацрада на всіх засіданнях розглядала іншу ліцензію, про яку Дмитру Джангірову нічого не відомо.

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 20 жовтня і 27 жовтня відклала розгляд питання стосовно продовження терміну дії ефірної ліцензії ДКП ТРК «Київ».

За матеріалами Комментарии

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >