У Зеленського розповіли, чому спілкуються з російськими ЗМІ

Поділитися
У Зеленського розповіли, чому спілкуються з російськими ЗМІ У Зеленського вважають допустимим спілкування з "ліберальними" росЗМІ © Володимир Гройсман/Facebook
Спілкуватися із суспільством без "посередництва" журналістів у певних питаннях виявилося складніше, ніж планували у команді президента.

Радник президента України Микита Потураєв вважає допустимим спілкування з журналістами російських ЗМІ, які не викривлюють інформацію і здатні донести до пересічних росіян "правду про Україну". Таку думку від висловив в інтерв'ю "Детектор Медіа".

Так, радник Володимира Зеленського не вважає, що інтерв'ю лідера пропрезидентської "Слуги Народу" Дмитра Разумкова виданню "Коммерсант" шкодить іміджу партії. Попри те, що видання називає себе ліберальним, воно належить олігарху Алішеру Усманову, близькому до президента РФ Володимира Путіна.

"Ні, не вважаю. Я сам спілкувався з Володимиром Соловйовим (журналіст "Коммерсанта", - ред.), він народився в Одесі, виріс у Кишиневі, тільки потім переїхав працювати в Москву. Ми маємо спілкуватись із тими виданнями, де можна просунути не викривлену українську точку зору. І правду про те, що відбувається в Україні", - зазначив Потураєв.

Водночас радник Зеленського не зміг відповісти на запитання про те, чи погодився б Разумков дати інтерв'ю російській пропагандистці Ользі Скабєєвій. "Це треба в нього запитати. Я би йому не радив цього робити. Я, до речі, відмовляюся. Ноги моєї не буде там у жодному випадку", - додав він.

На думку Потураєва, в Росії майже не залишилося професійних та незалежних медіа, які не перекручуватимуть інформацію.

"В Росії майже не залишилося медіа, які можна вважати професійними: "Новая газета", "Дождь", із певними запитаннями "Коммерсантъ" та "Эхо Москвы", але точно не федеральні канали", - резюмував радник Володимира Зеленського.

5 серпня Дмитро Разумков дав інтерв'ю російському виданню "Коммерсант". У ньому він наголосив на тому, що питання деокупації Криму та Донбасу є однією з ключових проблем в країні, але вирішити її лише прийняттям певних законів неможна, адже для припинення війни потрібно бажання усіх сторін. Таким чином, у Зеленського вперше визнали, що самого лише припинення вогню для повернення українських територій недостатньо.

6 серпня медіарух "Медіа за усвідомлений вибір" оприлюднив заяву, в якій застеріг Володимира Зеленського, його Офіс та інших представників команди від провокацій, спрямованих проти українських медіа.

Нагадаємо, 1 серпня низка авторитетних видань та інформаційних агентств поширили новину про написану головою Офісу президента Андрієм Богданом заяву про відставку за власним бажанням. Фотокопію цього заяви кілька медіа отримали від джерела на Банковій. За даними DT.UA, фото журналістам розіслав заступник Богдана Кирило Тимошенко.

Наступного дня Зеленський підтвердив наявність такої заяви. А також заявив, що аналогічні заяви без дати написали й інші співробітники ОП. Некоректність дій своїх підлеглих гарант так і не визнав.

Своєю чергою Богдан у коментарі "Радіо Свобода" заявив, що "журналісти ототожнюють себе із суспільством", але команді Зеленського вони не потрібні, оскільки ті "спілкуються із суспільством без посередників, без журналістів".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі