У Зеленського визначили кандидатів у замголовифракції та голів комітетів - Політика - dt.ua

У "Слуги народу" визначили кандидатів у замфракції та голів комітетів — ЗМІ

5 серпня, 15:32 Роздрукувати

Андрій Герус може очолити комітет із питань паливо-енергетичного комплексу.  

© sluganarodu.ua

У президентській партії "Слуга народу", яка отримала абсолютну більшість місць у парламенті дев'ятого скликання, вже визначили попередній список кандидатур від партії на місця керівників голів парламентських комітетів і соруководителей фракції, пише "Новое время".

Крім того, що спікер парламенту передбачуваний Дмитро Разумков, а віце-спікер Руслан Стефанчук, а глава фракції стане Давид Арахамія, але є ще й список заступників глави фракції:

1) Галина Янченко

2) Дмитро Соломчук

3) Юрій Місягін

4) Павло Халімон

5) Євгенія Кравчук

6) Павло Сушко

7) Юрій Корявченков (Юзик)

8) Юрій Кисіль

9) Микола Тищенко

10) Вадим Струневич

11) Ольга Савченко

12) Максим Ткаченко

13) Артем Культенко

14) Роман Мулик

15) Олена Шуляк

У той же час кандидатури на посади голів комітетів у Верховній Раді, за словами видання, виглядають так:

1.   Данило Гетманцев — комітет податкової, митної та фінансової політики (Пропозиція СН об'єднати 2 комітети в один — податкової та митної політики і фінансової політики і банківської діяльності)

2.   Дмитро Наталуха — комітет з питань економічної політики

3.   Юрій Арістов — комітет з питань бюджету

4.   Олександр Ткаченко — гуманітарний та інформаційний комітет

5.   Сергій Бабак — комітет з питань науки і освіти

6.   Михайло Крячко — комітет з цифровізації та IT

7.   Ірина Венедиктова — комітет з питань правової політики і правосуддя

8.   Микола Сольський — комітет аграрної політики і земельних відносин

9.   Анастасія Красносільська — комітет з питань запобігання та протидії корупції

10.   Денис Монастирський — комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

11.   Андрій Герус — комітет з питань паливно-енергетичного комплексу

12.   Владислав Криклій — комітет з питань інфраструктури

13.   Андрій Клочко — держбудівництва, місцевого самоврядування

14.   Олександр Завітневич — комітет з питань національної безпеки і оборони

15.   Михайло Радуцький — комітет з питань охорони здоров'я

16.   Олег Бондаренко — комітет з питань екологічної політики

17.   Сергій Кальченко — комітет з питань регламенту і організації роботи ВРУ

18.   Богдан Яременко — комітет з питань закордонних справ

19.   Марія Мезенцева — комітет з питань європейської інтеграції

20.   Галина Третьякова — комітет з питань соцполітики.

Партія "Слуга народу" провела у Трускавці тренінг для своїх новообраних депутатів, ні один з яких раніше не працював у парламенті. Усі витрати на навчання своїх делегатів у владу партія взяла на себе, а це за підрахунками журналістів обійшлося близько $ 330 тис.

За матеріалами: Новое время /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №42, 9 листопада-15 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >