У Бундестазі закликали всі країни ЄС дотримуватися політики санкцій проти Росії

Поділитися
У Бундестазі закликали всі країни ЄС дотримуватися політики санкцій проти Росії Європейський Союз сильний, коли він єдиний, наголосив Кріхбаум
Саме РФ почала військовий конфлікт в Україні, підкреслив голова комітету з питань ЄС Бундестагу.

Голова комітету з питань Євросоюзу Бундестагу (нижня палата парламенту Німеччини), член партії "ХДС/ХСС" Гунтер Кріхбаум наголосив, що ЄС повинен продовжувати дотримуватися політики санкцій, щоб змусити Росію змінити її позицію щодо України.

"Європейський Союз сильний, коли він єдиний. І тому було надзвичайно важливо, щоб усі європейські країни були єдині в своїй рішучій позиції, що санкції проти Росії повинні продовжуватися, поки не зміниться її позиція. Адже є лише дві альтернативи: одна альтернатива - це військове втручання в цей конфлікт, єдиним наслідком якого може стати військова ескалація конфлікту. Або ж ви ставите на дипломатичне вирішення цієї проблеми, а саме таке дипломатичне рішення і передбачають санкції", - сказав Він на прес-конференції в Києві.

При цьому він послався на заяву канцлера ФРН Ангели Меркель, яка сказала, що "не існує іншого розв'язання цієї проблеми, крім дипломатичного".

"Тому ми повинні грати далі тими ж картами для того, щоб змусити Росію змінити свою позицію. При цьому слід не забувати, що агресія виходила з боку саме Росії, що Росія почала цей конфлікт. А з іншого боку не слід забувати про анексію Криму, яка відбулася всупереч усім нормам міжнародного права", - зазначив німецький депутат.

За його словами, є тільки один експерт, який може сказати діють ці санкції чи ні.

"Та ім'я цього експерта - Володимир Путін. І він вже неодноразово говорив, що ці санкції є тягарем для нього і його країни", - додав Гунтер Кріхбаум.

1 лютого відбулася зустріч Порошенка з Меркель, в ході якої обговорювалося питання антиросійських санкцій.

Санкції Заходу проти Москви були введені в 2014 році декількома окремими пакетами через анексію Росією українського Криму, а пізніше з причини підтримки проросійських сепаратистів в Донбасі. Зокрема, в кінці липня 2014 року ЄС (а також США) ввели економічні санкції відносно Росії, що стосуються енергетичної, банківської та оборонної галузей.

Наприкінці минулого року США розширили список фізичних і юридичних осіб, відносно яких були раніше введені санкції за їх дії з дестабілізації в Україні. Рада Європейського союзу продовжила економічні санкції проти Росії до 31 липня 2016 року.

Видання "Дзеркало тижня. Україна" присвятило російсько-українському конфлікту і введенню санкцій проти РФ проект "Викрадення Європи". У рамках проведеного дослідження журналістиZN.UA склали карту лояльності країн ЄC до Росії. Позиції кожної з 28 держав-членів враховувалися крізь призму російської агресії на сході України та окупації Криму.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі