Центр Разумкова: Майже 30% виборців віддали б свої голоси за Партію регіонів - Політика - dt.ua

Центр Разумкова: Майже 30% виборців віддали б свої голоси за Партію регіонів

10 лютого, 2011, 08:25 Роздрукувати

Якби найближчим часом відбулися вибори до Верховної Ради, то найбільше голосів отримала б Партія регіонів - 28,2% тих, хто збирається взяти участь у голосуванні.

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

Відповідні результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова,оприлюднив DT.UA директор соціологічної служби Андрій Биченко.

За Блок Юлії Тимошенко проголосували б 17,0%, за «Фронт змін» – 10,0%, за партію «Сильна Україна» – 6,7%, за ВО «Свобода» – 5,5%, за Комуністичну партію України – 4,0%, за партію"УДАР" Віталія Кличка"– 2,8%, за партію «Громадянська позиція» - 2,3% тих, хто має намір взяти участь у виборах.

Інші партії та блоки, що були представлені  в списку, отримали підтримку менш ніж 2%. Намір голосувати проти всіх висловили 4,7% респондентів, з числа тих, хто висловив намір взяти участь у виборах, а 11,3% цієї категоріі респондентів вагалися з відповіддю.

А.Биченко додав, що рівень підтримки виборцями різних політичних сил має яскраво виражену регіональну специфіку. Зокрема, лише чотири політичні сили набирають більше 3% голосів виборців у кожному з чотирьох регіонів: Партія регіонів, Блок Юлії Тимошенко, партія «Фронт змін» та партія «Сильна Україна».

У Східному регіоні лідером залишаєтьсяПартія регіонів, за яку готові проголосувати майже половина (46,8%) респондентів, які мають намір взяти участь у виборах. Також здолали б 3%-й бар’єр у Східному регіоні БЮТ (8,0%), «Сильна Україна» (6,9%), КПУ та «Фронт змін» (по 6,2% тих, хто збирається взяти участь у виборах).

На Півдні країниПартія регіонів набрала б 42,6% тих, хто збирається взяти участь у виборах, БЮТ - 14,2%, «Сильна Україна» - 8,9%, КПУ - 6,8%, «Фронт змін» - 3,2%.

У Центральному регіонілідируєБлок Юлії Тимошенко – за нього проголосували б 24,2% респондентів, які мають намір взяти участь у виборах. Далі йдуть Партія регіонів (17,6%), «Фронт змін» (12,0%), «Сильна Україна» (7,2%), ВО «Свобода» (5,9%), «Громадянська позиція» (4,1%),та партія «УДАл³талія Кличка» (3,2%). На межі прохідного бар’єру у цьомурегіоні балансує Комуністична партія України - 2,7%.

У Західному регіоні найбільш популярними є опозиційні партії: БЮТ (20,1% респондентів, які мають намір взяти участь у виборах), «Фронт змін» (17,3%) та ВО «Свобода» (14,8%). На четвертому місці у Західному регіоні знаходиться Партія регіонів, за яку готовіпроголосувати 9,9% з тих, хто має намір взяти участь у виборах. Також 3%-й бар’єр на Заході здолали б партія «УДАл³талія Кличка» (5,3%), «Сильна Україна» (3,9%) та «Наша Україна» (3,9%).

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 27 січня по 2 лютого 2011 року в усіх регіонах України. Опитано 2009 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки – 2,3%.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >