Третина українців – проти вступу до ЄС - Політика - dt.ua

Третина українців – проти вступу до ЄС

14 грудня, 2011, 14:54 Роздрукувати

Серед громадян України переважає позитивне ставлення до вступу України до Європейського Союзу. Підтримують вступ до ЄС 45,0% опитаних, проти вступу – 34,2%. Водночас, значне число (20,7%) громадян утрималися від відповіді.

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова.

Як зазначає більшість (55,8%) респондентів, практичні дії української влади не відповідають її євроінтеграційним деклараціям (лише 12,3% вказують на відповідність дій влади цим деклараціям).

37,4% опитаних вважають, що вони особисто виграють, якщо Україна вступить до Європейського Союзу, 26,5%  – що програють. 27,0% вважають, що вони виграють від вступу України до Митного Союзу Росії, Білорусі і Казахстану,  23,5% – що програють.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 3 по 8 листопада  2011 року. Було опитано 2009 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як стратифікована, багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1281, 8 лютого-14 лютого Архів номерів | Зміст номеру < >