Тільки 3% підтримують здачу української «труби» Росії - Політика - dt.ua

Тільки 3% підтримують здачу української «труби» Росії

6 жовтня, 2011, 12:21 Роздрукувати

Всього 3% українців вважають, що потрібно домагатися зниження ціни на газ в обмін на продаж Росії української газотранспортної системи. Про це свідчать дані опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

© naftogaz.com

Ще 5% опитаних вважають, що потрібно домагатися зниження ціни на газ в обмін на злиття українського «Нафтогазу» і російського «Газпрому», 9% - в обмін на вступ України до Митного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном.

При цьому більшість (53%) переконані, що потрібно домагатися зниження ціни на газ без будь-яких поступок з боку України.

Переважна більшість опитаних українців (60%) вважають, що Україна платить Росії за газ за ціною, вищою за ринкову і яка є завищеною. Лише 13% вважають, що ціна є ринковою і 1% - нижче ринкової. 26% не змогли визначитися з даного питання.

Відповідно основна частина (70%) вважають, що Україна повинна домагатися зниження ціни на газ. Разом з тим 7% опитаних вважають, що не потрібно нічого вимагати - Україна повинна виконувати десятирічний контракт, підписаний з Росією у 2009 році. Ще 23% - не визначились з даного питання.
 

Опитування проводилося соціологічною групою «Рейтинг» 17-27 вересня 2011 року. Аудиторія дослідження: населення України віком від 18 років і старше. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% - не більше 2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3 %, для значень близьких до 5% - не більше 1%.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >