Суд арештував нерухомість і корпоративні права фігуранта "вишок Бойка"

Поділитися
Суд арештував нерухомість і корпоративні права фігуранта "вишок Бойка" Арешт на майно Мельника накладено у справі про заволодіння коштами "Нафтогазу"
Арештовано майно латвійського мільйонера Василя Мельника.

Печерський суд Києва наклав арешт на майно латвійського мільйонера Василя Мельника. Раніше він дав показання у справі про так звані "вишки Бойка". Зокрема, розповів про рух через офшорні компанії коштів у розмірі 135 млн доларів, витрачених на закупівлю. Як повідомляє "Судовий репортер" з посиланням на ухвалу суду, заарештовано нерухомість мільйонера та його корпоративні права у латвійських компаніях.

Так, у списку – сім земельних ділянок загальною площею понад 100 га зі спорудами, а також квадроцикл, гідроцикл, яхта, автомобіль. Арештовані корпоративні права Мельника у 10 компаніях: Finansu investiciju kompanija FIC (100%), Eiro Steel (100%), Graphical Paper (50% ), Eiroholdings Invest (100%), EIROHOLDINGS (100%), Servi Ko (0,051%), Remars-Riga (55,15%), DEUL (2,55% ), Chrisal Baltia (1% ), SIA "Eiroholdings" (50% ).

Зазначається, що арешт накладено у справі про заволодіння коштами "Нафтогаз України" в сумі 1,7 млрд гривень.

Василю Мельнику повідомили про підозру у заволодінні чужим майно шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому злочинною організацією; легалізації вказаних грошових коштів; у складанні і видачі завідомо неправдивих офіційних документів, а також внесенні в офіційні документи завідомо неправдивих відомостей, вчиненні іншого підроблення офіційних документів у складі злочинної організації.

Мельник відомий як глава правління компанії RIGAS KUGU BUVETAVA.

У червні суд засудив колишнього провідного інженера відділу закупівель товарів, робіт та послуг Департаменту комерції ДАТ "Чорноморнафтогаз" Анастасію Цибульську до 5 років позбавлення волі умовно. Жінка визнала вину і пішла на співпрацю зі слідством.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у Генеральної прокуратури поки немає доказів того, що лідер парламентської фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко причетний до корупційних схем, пов'язаних із купівлею двох самопідйомних бурових установок В312 і В319. Він уточнив, що Юрієм Бойком був підписаний фінансовий план, який збільшив витрати "Чорноморнафтогазу" на відповідну суму.

У червні минулого року Луценко повідомив, що колишній заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Олександр Кацуба пішов на угоду зі слідством і дав свідчення щодо організаторів закупівлі так званих "вишок Бойка".

Детальніше про розслідування махінацій з вишками читайте у статті Олексія Шалайского "12 друзів "вишки Бойка"" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі