Створено координаційний штаб «Захистимо Україну» - Політика - dt.ua

Створено координаційний штаб «Захистимо Україну»

16 червня, 2006, 00:00 Роздрукувати Випуск №23, 16 червня-23 червня

Учасники Всеукраїнської народної ради громадських організацій і партій Національного державного управління заявляють про створення координаційного штабу «Захистимо Україну»...

Учасники Всеукраїнської народної ради громадських організацій і партій Національного державного управління заявляють про створення координаційного штабу «Захистимо Україну». Таке рішення прийнято на засіданні Всеукраїнської народної ради в п’ятницю.

У резолюції засідання говориться, що мета створення цього штабу — об’єднати всі неконсолідовані на даний час громадські та патріотичні сили, для яких пріоритетом є інтереси Української держави.

Крім того, для участі в координаційному штабі запрошуються представники інших національностей, які «розуміють неминучість і необхідність утвердження України як національної держави».

У резолюції засідання його учасники звертають увагу влади на «крайню небезпеку», в якій, на їхню думку, опинилася сьогодні Україна. «Фактично Україна перебуває в стані війни, яка ведеться проти неї в різних напрямах — економічному, політичному, інформаційному, мовному, релігійному», — говориться в резолюції.

Учасники Всеукраїнської народної ради вимагають від президента України прийняти на себе всю повноту влади в державі. Зокрема від глави держави вимагають «піти назустріч надіям суспільства мати в Україні сильну президентську владу, таку, якою вона була у Франції за часів де Голля (президент Франції Шарль де Голль. — ІФ)».

Також автори резолюції вважають за необхідне розробити термінові заходи в інформаційній, мовній, освітній сферах, а також у сфері культури та духовності. Зокрема учасники Всеукраїнської народної ради звертають увагу на необхідність посилення роз’яснювальної роботи серед населення щодо «деструктивної ролі Української православної церкви Московського патріархату в Україні».

У засіданні Всеукраїнської народної ради взяли участь представники більш як 20 громадських організацій і партій. Організаторами заходу виступили Всеукраїнське товариство «Просвіта», Національна рада з питань культури при президенті України, УНА-УНСО, окремі представники інтелігенції.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво