Столтенберг закликає Україну не зменшувати темпи проведення реформ

Поділитися
Столтенберг закликає Україну не зменшувати темпи проведення реформ Столтенберг подякував Україні за участь у миротворчих місіях НАТО © Twitter/ Петро Порошенко
Прийняття нового закону про нацбезпеку є важливим кроком, який наближає Україну до НАТО, зазначив генсек Альянсу.

Україна не повинна зменшувати темпи проведення реформ, так як це наближає країну до вступу в НАТО, заявив генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Єнс Столтенберг під час спільної з президентом України Петром Порошенком заяви для ЗМІ в Брюсселі. Він також нагадав про те, що Київ проголосив своєю довгостроковою метою вступ до НАТО.

"Зараз ми зосереджуємося на проведенні реформ. Ви досягаєте важливого прогресу. Прийняття нового закону про нацбезпеку - це важливий крок. Даний закон встановить цивільний контроль і демократичний нагляд за військовими силами та безпековими структурами. І виконання цього закону необхідно для реального проведення цієї реформи. Тому я закликаю вас скористатися належним моментом, тому що це наблизить Україну до НАТО", - сказав Столтенберг.

Він також підкреслив, що члени Альянсу продовжують підтримувати Україну, в тому числі направляють експертів до Києва і організовують спільні проекти з кіберзахисту, реабілітації військових та логістики.

Крім того, Столтенберг подякував президенту України за участь у місіях НАТО і сказав, що цінує внесок України в Альянс.

"Ми глибоко цінуємо те, що робить Україна в НАТО - в місіях від Косово до Афганістану, а також у силах реагування НАТО. Я вітаю вашу прихильність до поглиблення зв'язків між Україною та Альянсом", - зазначив Столтенберг.

Саміт НАТО проходить 11-12 липня в Брюсселі. На ньому присутні президенти України і Грузії Петро Порошенко та Георгі Маргелашвілі.

11 липня учасники самміту прийняли декларацію, в якій підтверджуються євроатлантичні прагнення України.

Країни-члени НАТО також вказали на необхідність виконання Мінських домовленостей і висловили підтримку політико-дипломатичного врегулювання конфлікту в Донбасі у рамках "нормандського формату" і Тристоронньої контактної групи.

Учасники саміту вкотре закликали Кремль вивести свої війська і озброєння з Донецької та Луганської областей, а також припинити надавати підтримку окупаційним адміністраціям в ОРДЛО.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі