Стецьків: Україні потрібно вдвічі скоротити споживання імпортного газу

Поділитися
Радикальне скорочення споживання імпортного природного газу є одним з ключових питань національної безпеки України, заявив Тарас Стецьків у статті для «Дзеркала тижня»...

Радикальне скорочення споживання імпортного природного газу є одним з ключових питань національної безпеки України, заявив Тарас Стецьків у статті для «Дзеркала тижня». На думку депутата, Україна може вдвічі скоротити споживання газу за допомогою сучасних енергетичних технологій та енергозбереження.

«Очевидно, що через рік-два світова криза завершиться, споживання газу зросте, і докризові ціни на енергоресурси видаватимуться нам дитячими. Тому альтернативи зменшенню споживання імпортного газу Україна не має: її вибір полягає в тому, чи вона зробить це превентивно, чи — за фактом неплатоспроможності», — вважає народний депутат.

На думку Стецьківа, двократне скорочення споживання імпортного газу повинне стати національним пріоритетом України на наступний рік.

«Український національний інтерес на 2010 рік треба окреслити як зменшення споживання імпортного газу вдвічі. Цей рівень не є довільним побажанням, його вивели сумлінні експерти, але досягти цієї цифри можливо тільки за умови мобілізації всієї країни», — зазначив депутат.

Тарас Стецьків пропонує наступні шляхи скорочення споживання імпортного газу: часткове заміщення газу вугільним пилом, завантаження надлишку енергогенеруючих потужностей та приведення стандартів теплозбереження до європейського рівня.

Детальніше читайте у статті Тараса Стецьківа «Національний інтерес сьогодні» у свіжому номері «ДТ».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі