Ставлення українців до євроінтеграції за рік стало прохолоднішим

Поділитися
© Андрій Товстиженко, DT.UA
За рік українці стали більш прохолодно ставитися до Європейського Союзу. Якщо в минулому році майже половина (46%) жителів країни була згодна з твердженням, що Україна є невід'ємною частиною Європейського співтовариства, то у 2011 році Україну частиною ЄС вважають вже 38% опитаних.

Такі дані соціологічного опитування оприлюднло дослідницьке агентство IFAK Ukraine.

Окрім того, майже третина (29%) українців вважають, що нашій країні не треба вступати до ЄС. Торік частка противників інтеграції до Євросоюзу становила 17%.

У той же час, майже кожен п'ятий опитаний (17%) вважає, що Україна повинна стати членом Європейського Союзу у найближчі рік-два, ще 11% впевнені, що Україна увійде до ЄС через 5-10 років.


Опитування було проведено дослідницькою агенцією IFAK Ukraine в період з 24 вересня по 7 жовтня 2011 року в містах України з населенням 50 тисяч осіб. Всього було опитано 1000 респондентів у віці від 18 до 60 років. Вибіркова сукупність репрезентує населення міст України з чисельністю 50 тис. і більше у віці 18-60 років за статтю; віком; регіону; типом населеного пункту. Гранична очікувана помилка вибірки складає ±3,5%.

Дослідницьке агентство IFAK Ukraine було засновано у січні 2007 року в якості асоційованого партнера німецької компанії IFAK. IFAK є членом ESOMAR (Європейське товариство з вивчення ринку і громадської думки), а також входить до низки інших європейських соціологічних об'єднань.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі