США та ФРН зійшлися у поглядах на Нормандський формат

Поділитися
США та ФРН зійшлися у поглядах на Нормандський формат Меркель обговорювала Україну з учасниками міні-саміту в Ганновері © spr.ru
Меркель назвала підготовку до виборів в ОРДЛО пріоритетним завданням учасників переговорів у Нормандському форматі.

Врегулювання конфлікту в Донбасі та ефективність Нормандського формату були однією з основних тем бесід між лідерами США, ФРН, Великобританії, Франції та Італії в Ганновері 25 квітня.

Про це канцлер Німеччини Ангела Меркель повідомила журналістам у понеділок, передає "Радіо Свобода".

"Ми дуже близькі у своїх поглядах на Нормандський формат і на те, що роблять Сполучені Штати Америки. Зараз також з-за питання Сирії існує багато контактів між США та Росією, як і з приводу кризи в Україні", – уточнила глава німецького уряду.

За її словами, головним основним пріоритетом переговорів у Нормандському форматі є підготовка до виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей.

"Ми будемо, насамперед, працювати над процесом виборів. Ми докладаємо дуже інтенсивних зусиль, щоб у політичному процесі можна було досягти прогресу", – резюмувала політик.

Читайте також: Порошенко підніме питання поліцейської місії ОБСЄ в Донбасі на переговорах у "нормандському форматі"

Нагадаємо, 24 квітня канцлер ФРН Ангела Меркель і президент США Барак Обама на спільній прес-конференції заявили, що вважають Мінські домовленості єдино можливим механізмом політичного врегулювання конфлікту в Донбасі та закликали сторони виконати їх умови. Американський президент в черговий раз озвучив позицію Білого дому: питання зняття санкцій з Росії буде обговорюватися тільки після виконання Кремлем всіх взятих на себе в Мінську зобов'язань.

Про перспективи зриву Мінського мирного процесу та його наслідки для України читайте в статті Сергія Рахманіна "Ходіння по мінському полю" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі