СПРОСТУВАННЯ - Політика - dt.ua

СПРОСТУВАННЯ

1 вересня, 2000, 00:00 Роздрукувати Випуск №34, 1 вересня-8 вересня

«У статті Ю.Мостової «На приз закриття сезону» (від 15 липня ц.р.) опубліковано неправдиву інформацію щодо народного депутата України М.Я.Онуфрійчука...

«У статті Ю.Мостової «На приз закриття сезону» (від 15 липня ц.р.) опубліковано неправдиву інформацію щодо народного депутата України М.Я.Онуфрійчука.

Насправді він як голова тимчасової слідчої комісії з питань вивчення ситуації в інформаційному просторі, голова Координаційної ради асоціацій і об’єднань видавців, поліграфістів і книгорозповсюджувачів, голова підкомітету з питань друкованих засобів масової інформації Верховної Ради України тісно співпрацює з Держкомінформом, активно допомагає новоствореному органу центральної виконавчої влади забезпечувати довірені йому функції.

До поширення передвиборних листівок із перекрученою інформацією він ніякого відношення не мав.

Просимо вибачення в народного депутата України М.Я.Онуфрійчука та читачів газети».

Цей текст спростування, переданий «Дзеркалу тижня» й наведений нами в повному обсязі і без змін, з’явився в результаті реакції народного депутата Михайла Онуфрійчука на такі рядки, написані мною, Юлією Мостовою, у статті «На приз закриття сезону»: «Нерідко Віктор Андрійович просто не контролює те, що відбувається в його відомствах. Приміром, відразу після призначення Івана Драча в одному з кабінетів заступників з’явився колишній міністр, а нині депутат, пан М.Онуфрійчук. Там він, пославшись на волю Президента, й оселився, розставивши своїх людей у кадровому, юридичному й фінансовому департаментах. Іван Федорович, по суті, служить специфічною прикрасою в міністерстві, керованому де-факто людиною, чия команда під час боротьби за депутатство вивішувала в окрузі в жалобній рамці фотографії свого конкурента — Вадима Гетьмана...»

Не акцентуватиму увагу читачів на тому, які з тез пан Онуфрійчук вирішив спростувати, а з якими вирішив не сперечатися. Читач може сам зробити висновок. Проте просити вибачення в читачів і Михайла Яковича Онуфрійчука за одну тезу я все ж повинна, оскільки на власні очі не бачила процесу наклеювання бракованих листівок кандидата в депутати Вадима Гетьмана особисто паном Онуфрійчуком під час передвиборної кампанії.

Прошу вибачити й цілком припускаю, що Михайло Якович сказав правду, хоча текст самого спростування містить неправильні відомості, оскільки народний депутат Онуфрійчук на момент передачі цього спростування до «Дзеркала тижня» так само, як і на момент виходу статті, не був головою тимчасової слідчої комісії з питань вивчення ситуації в інформаційному просторі. Оскільки 20.04.2000 р. постановою Верховної Ради №5157-1 усі слідчі комісії (включаючи тимчасовий депутатський орган, керований паном Онуфрійчуком) було ліквідовано.

А стосовно прикладів допомоги пана Онуфрійчука новоствореному органу центральної виконавчої влади в забезпеченні довірених йому функцій, то наш кримський кореспондент у своєму матеріалі описує лише один з численних прикладів подібної діяльності.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво