Спокій, тільки спокій - Політика - dt.ua

Спокій, тільки спокій

9 грудня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №48, 9 грудня-16 грудня

Депутати Володимир Філенко і Тарас Стецьків переконані, що самостійна участь політичної партії «Реформи і порядок» у парламентських виборах-2006 не призведе до розколу партії...

Депутати Володимир Філенко і Тарас Стецьків переконані, що самостійна участь політичної партії «Реформи і порядок» у парламентських виборах-2006 не призведе до розколу партії. «Розкол у нас неможливий», — сказав Філенко на прес-конференції в середу.
Водночас, передає «Українська правда», він зауважив, що від ПРП відійшов Микола Томенко і «частина ПРП побігла на з’їзд «Батьківщини». «Ми ці тенденції розуміємо. Вони не є загрозливими для майбутнього партії. Вони не загрожують ПРП розколом», — додав він.

У свою чергу, Стецьків зауважив, що йдеться про персональні рішення кожного політика. «Я не бачу проблеми в тому, що ті чи інші люди перебігають у той чи інший мегаблок заради комфорту. Кожна людина сама приймає рішення», — наголосив Стецьків.

Філенко також переконаний, що БЮТ і НСНУ повинні створити на виборах спільний блок. За його словами, це дасть гарантовану перемогу такому блоку і можливість сформувати більшість у майбутньому парламенті.

Він підкреслив, що шанс об’єднатися у БЮТ і НСНУ вже виникав 22 листопада на Майдані Незалежності, однак був упущений.

Філенко сказав, що, попри це, він і Стецьків продовжують закликати Віктора Ющенка та Юлію Тимошенко сформувати спільний список на виборах. За його словами, до такого списку тоді могли б приєднатися і члени ПРП.

Філенко запевнив, що у разі формування спільного блоку «помаранчевих» сил для нього було б не принципово, яким номером бути в такому списку — 200-м чи 300-м.

У свою чергу, Стецьків вважає, що сьогодні існує шанс для об’єднання БЮТ і НСНУ. «Хоча й мізерний», — додав він.

Стецьків повідомив, що йому та Філенку пропонували ввійти як до списку БЮТу, так і до списку НСНУ. Стецьків підкреслив, що вважає це неможливим, оскільки, беручи участь у виборах окремими блоками, БЮТ і НСНУ конкуруватимуть між собою на виборах і в сумі одержать мінімальну підтримку виборців.

Як відзначив Стецьків, якщо БЮТ і НСНУ не об’єднаються на виборах, то він разом із Філенком запропонує ПРП самостійно брати участь у виборах. За його словами, у парламенті повинна бути політична сила, яка була б носієм і гарантом цінностей Майдану.

Крім того, Стецьків вважає, що як БЮТ, так і НСНУ повинні очистити свої виборчі списки від одіозних особистостей, які тягнуть униз ці політичні сили. Він також розцінює як недолік той факт, що ні НСНУ, ні БЮТ не запропонували у своїх списках нових людей.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво