Ситник розповів про нічний візит додому до Порошенка

Поділитися
Ситник розповів про нічний візит додому до Порошенка © НАБУ / Flickr
Директор НАБУ не вбачає нічого дивного у цьому.

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що його нічний візи додому до президента України Петра Порошенка в квітні стосувався закону про Антикорупційний суд. Про це він заявив під час прес-конференції, зазначивши, що добивався прийняття всіх поправок МВФ.

"Я вже давав коментар з цього приводу, коли проводилось журналістське розслідування і не бачу необхідності повторювати. Але тему розмови нагадаю, це стосувалось Антикорупційного суду і, як ви бачите, закон ухвалений з урахуванням усіх зауважень, які були висловлені експертами. Достатньо маніпулятивне питання, але для мене воно не є незручним", - цитує Ситника "Укрінформ".

При цьому на запитання чому візит відбувався саме в нічний час Ситник порадив згадати "що відбувалось, коли ухвалювався закон про Антикорупційний суд".

"Ми підняли цю дискусію два роки тому. Антикорупційне бюро не має права законодавчої ініціативи, тому ми могли тільки в публічній сфері обговорювати цю тему. Два роки ми проговорили, ми чули з вуст президента, що він не бачить необхідності в створенні цієї судової інституції. Всі наші розслідування, вся наша робота, як показує результат, довели, що це потрібно", - резюмував голова НАБУ.

Раніше журналісти спільного "Схеми" оприлюднили розслідування про нічний візит 26 квітня голови НАБУ Артема Ситника до будинку, в якому проживає президент України Петро Порошенко у Козині. Сам Ситник тоді підтвердив журналістам інформацію про таку зустріч і зазначив, що темою розмови стало питання участі міжнародних експертів у формуванні антикорупційного суду.

Нагадаємо, 7 червня Верховна Рада прийняла закон "Про Вищий антикорупційний суд". Через місяць до закону про ВАКС внесли зміни про розгляд апеляцій у справах про корупційні злочини. Згідно з новою нормою, всі справи, що належать до сфери ВАКС, після початку роботи суду передаються до ВАКС. При цьому справи першої інстанції передаються у першу інстанцію, а апеляційні скарги – в апеляційну палату.

Міжнародний валютний фонд схвалив закон про створення антикорупційного суду лише після низки дискусій та правок у запропонований президентом Порошенком законопроект. При цьому саме Порошенко тривалий час затягував внесення до верховної ради проекту закону.

Поділитися
Підготував/ла Ирина Знась
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі