Швеція надасть додаткову фінансову допомогу для проведення реформ в Україні

Поділитися
Швеція надасть додаткову фінансову допомогу для проведення реформ в Україні Метою допомоги є підтримка подальших реформ в Україні © День
Секретаріат Реанімаційного пакету реформ отримає від уряду Швеції 380 тисяч доларів.

Уряд Швеції з 1 серпня надасть додаткову фінансову підтримку Секретаріату Реанімаційного пакету реформ у розмірі 380 тисяч доларів на рік для подальшої безперервної діяльності коаліції. Про це повідомляється на сайті Посольства Швеції в Україні. Метою цієї допомоги є підтримка подальших реформ та розвиток громадянського суспільства в Україні.

"Громадянське суспільство є наріжним каменем підтримки, яку Швеція надає Україні у просуванні реформ. Ефективність реформ залежить від залученості всіх учасників процесу. Реанімаційний пакет реформ (РПР) зарекомендував себе як надійного партнера та продемонстрував ефективну модель співпраці влади та громадськості у забезпеченні демократичних перетворень в країні, тому ми раді продовжити нашу підтримку організації", - заявив координатор проектів співробітництва Посольства Швеції в Україні Василь Романюк.

Зазначається, що РПР функціонує як координаційний центр для 83 неурядових організацій та 22 експертних груп, які розробляють, просувають і контролюють реалізацію реформ.

"Ми вдячні Швеції, яка завжди підтримувала РПР, а тепер стає найбільшим його партнером на наступні 12 місяців – зазначив директор Центру демократії та верховенства права та співголова ради РПР Тарас Шевченко. Для ЦЕДЕМ ці кошти – це, в першу чергу, велика відповідальність перед партнерами по коаліції. Ми розраховуємо, що за наступні 12 місяців РПР отримає юридичний статус і подальше фінансування скеровуватиметься в РПР вже напряму".

Нагадаємо, що в березні уряди Канади та Швеції в рамках Цільового фонду багатьох партнерів виділили 2 млн доларів на відбудову Донбасу. Кошти були призначені на забезпечення захисту прав громадян, постраждалих від конфлікту, житло, соцдопомогу, медичні, освітні та комунальні послуги, створення робочих місць, допомогу з інтеграцією в нові громади, а також підтримку економічної активності п'яти регіонів, де проживає найбільша кількість переселенців.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі