Штаб Путіна очолив автор фільму Так жити не можна - Політика - dt.ua

Штаб Путіна очолив автор фільму "Так жити не можна"

8 грудня, 2011, 08:59 Роздрукувати

Кінорежисер Станіслав Говорухін погодився очолити передвиборний штаб Володимира Путіна на виборах президента РФ.

© yuzhnoukrainsk.net

"Звичайно, це висока честь, величезний обов'язок", - сказав С.Говорухін, відповідаючи на пропозицію В.Путіна очолити штаб.

"Я всією душею візьмуся за цю діяльність", - додав він.

Прем'єр-міністр В.Путін запропонував режисерові С.Говорухіну очолити його передвиборний штаб кандидата у президенти РФ, а також формувати організацію на базі Загальноросійського народного фронту.

"Я б хотів, щоб ось цей передвиборчий штаб вашого покірного слуги не був такою технологічно адміністративною структурою, а щоб він мав відкритий характер. Якщо ви не проти, якщо ви підтримаєте, то я б хотів створити його на базі Загальноросійського народного фронту", - сказав В.Путін у четвер на засіданні федеральної координаційної ради ЗНФ.

"Я б попросив Станіслава Сергійовича Говорухіна цей штаб очолити, якщо, звичайно, Станіслав Сергійович вважає це для себе можливим", - сказав В.Путін.

Прем'єр підкреслив, що ЗНФ є понадпартійною організацією і об'єднує різних людей, з різними політичними поглядами.

"І тут, звичайно, дуже важливо використовувати не просто механізм і я хотів би просити вас, щоб штаб було сформовано за рахунок людей, які авторитетні у країні, яких люди знають і яким люди довіряють", - сказав В.Путін.

В.Путін відгукнувся про С.Говорухіна як про людину відкриту і принципову, зі своєю життєвою позицією.

Крім С.Говорухіна, В.Путін запропонував увійти у виборчий штаб ще 11 громадським діячам - дитячому лікарю, президенту некомерційного партнерства "Національна медична палата" Леоніду Рошалю, першому заступнику начальника Управління "В" Центру спеціального призначення ФСБ РФ Олексію Романову, екс-президенту Чувашії, голові ради директорів Фонду "Інститут соціально-економічних і політичних досліджень" Миколі Федорову, пенсіонеру, почесному металургові Валерію Якушеву, голові Координаційної ради міжрегіональної громадської організації автомобілістів "Свобода вибору" В'ячеславу Лисакову, вчителю історії з Саратовської області Людмилі Боковій, голові Російської незалежної профспілки працівників вугільної промисловості Івану Мохначуку, студенту Російського економічного університету імені Плеханова Олександру Монаєнковиму, члену молодіжного штабу ОНФ Ользі Платошиній, голові ради директорів ЗАТ "Наші будівельники" Роману Русанову, керівнику сільгосппідприємства Олексію Лаврененку.

В.Путін підкреслив, що цей список не закрито, і якщо будуть надходити пропозиції, перелік учасників штабу може бути скоректовано.

С.Говорухін відомий своєю активною суспільно-політичною позицією.

Після перебудови С Говорухін став одним з лідерів Демократичної партії Росії (ДПР). У 1990 році зняв документальний фільм "Так жити не можна", за який отримав премію "Ніка". У 1992 році вийшли його фільми "Олександр Солженіцин" і "Росія, яку ми втратили".

С.Говорухін був депутатом Держдуми з 1993 по 2003 роки, деякий час очолював парламентський комітет з культури.

Після жовтневих подій 1993 року С.Говорухін перейшов з антикомуністичної позиції на бік лівих сил. У 1996 році він підтримав лідера КПРФ Геннадія Зюганова в другому турі президентських виборів.

У березні 2000 року С.Говорухін висував свою кандидатуру на виборах президента РФ і набрав 0,44% голосів.

У 2005 році С.Говорухін вступив до партії "Единая Россия" і на довиборах до Держдуми був обраний депутатом. У червні 2005 року він був одним з 50 представників громадськості, які підписали "Лист на підтримку вироку колишнім керівникам" Юкоса.

 

За матеріалами: /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >