"Самопоміч" не має наміру брати участь у сьогоднішньому засіданні Верховної Ради

Поділитися
"Самопоміч" не має наміру брати участь у сьогоднішньому засіданні Верховної Ради Україна отримала нелегітимний уряд, вважає "Самопоміч" © ru.golos.ua
В Україні стався "цинічний урядовий переворот", вважають в партії.

У середу, 17 лютого, фракція "Самопоміч" не збирається брати участь у засіданні Верховної Ради через провальне голосування за відставку уряду.

"В Україні відбувся цинічний урядовий переворот за участю президента, прем'єра, клептократичної частини коаліції та олігархічного блоку", - йдеться в повідомленні партії на сторінці Facebook.

"Самопоміч" вважає, що на даний момент в Україні функціонує нелегітимний уряд.

"Україна отримала нелегітимний уряд, робота якого визнана незадовільною, але який залишили при владі. Шанс на нормальне публічне управління державою втрачений. Парламент остаточно втратив контроль над урядом. Треба знайти вихід з цієї патової ситуації. Люди допоможуть. Фракції "Самопоміч" завтра не буде в залі парламенту", - наголошується в повідомленні.

В Україні відбувся цинічний урядовий переворот за участю президента, прем'єра, клептократичної частини коаліції та оліга...

Опубликовано Об'єднання "Самопоміч" 16 февраля 2016 г.

Нагадаємо, Рада не змогла ухвалити резолюцію недовіри уряду. Відповідна постанова набрала 194 голоси при необхідних 226.

Раніше це постанову, яка тягне за собою відставку всього уряду, зареєстрував голова фракції БПП Юрій Луценко.

Зазначимо, що це перша в історії України ініційована президентом невдала спроба відправити уряд у відставку.

За відставку Кабміну проголосувала фракція "Самопомочі" практично у повному складі, 97 з 136 депутатів від БПП, 15 депутатів від "Батьківщини" і "Радикальної партії", 8 – від "Опозиційного блоку", 6 – від "Волі народу" та 26 позафракційних. Фракції "Народного фронту" та "Відродження" не дали жодного голосу за проект постанови про висловлення недовіри уряду.

У результаті Верховна Рада зможе знову поставити питання про відставку Кабміну вже на наступній сесії, тобто не раніше вересня.

Перед цим Рада визнала роботу уряду в 2015 році незадовільною. За відповідну постанову проголосували 247 народних депутатів.

За даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", у січні 2016 року відставку Арсенія Яценюкапідтримували 71% українців, виступали проти - 18% громадян.

Скандальна відставка міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса оголила протиріччя, які існують між різними гілками влади і групами впливу в українській політиці, пише головний редактор "Дзеркала тижня. Україна" Юлія Мостова в статті "За ширмою".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі