Російські ЗМІ: прем'єр Італії висловився за автономізацию України

Поділитися
Російські ЗМІ: прем'єр Італії висловився за автономізацию України Ренці - російським ЗМІ: Україні потрібно гарантувати автономію регіонам України
При цьому важливо враховувати можливі розходження в розумінні та інтерпретації термінів "автономії" та "децентралізації" в українському та італійському правовому полях з боку російських ЗМІ.

Прилетівши після зустрічі з президентом України Петра Порошенка до Москви, прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці повідомив про необхідність "гарантувати автономію всім територіям України".

Принаймні, так стверджують російські ЗМІ, коментарі яким дав італійський прем'єр в рамках візиту в Москву на зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.

Зокрема, ТАСС інтерпретує цитату Ренці в наступній формі: "Необхідно поважати суверенітет України, повернутися до повного контролю кордонів. Одночасно необхідно провести реформи, щоб гарантувати автономію всім територіям України".

Також Ренці навів приклад Італії в наданні окремим регіонам країни автономії.

"З цієї точки зору у Італії є зразок, тому що саме на нашій землі є невеликий регіон, який називається Альто-Адідже. Він володіє спеціальним, особливим об'ємом автономії", - зазначив італійський прем'єр.

Як відомо, президент України виступає проти федералізації країни, а також проти надання окремим регіонам країни статусу автономії. У той же час, Порошенко неодноразово висловлювався за розширення прав повноважень місцевого самоврядування у межах децентралізації, і саме цей термін використовується в українському правовому полі. Про це президент часто говорив у розмовах з європейськими лідерами, і привселюдно був підтриманий.

У той же час, не завжди коректне оперування термінами "автономія", "децентралізація" і "федералізація" на найвищому рівні або неправильна інтерпретація засобами масової інформації цитат вже призводила до непорозумінь. Так, у серпні заступник канцлера Німеччини заявив, що виступає за федералізацію України.

Потім Меркель довелося пояснювати, що те, що в Німеччині мається на увазі під федералізацією, в Україні називається децентралізацією.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі