«РЕПОРТЕРИ БЕЗ КОРДОНІВ» ПЕРЕТИНАЮТЬ КОРДОНИ - Політика - dt.ua

«РЕПОРТЕРИ БЕЗ КОРДОНІВ» ПЕРЕТИНАЮТЬ КОРДОНИ

7 травня, 2003, 00:00 Роздрукувати Випуск №17, 7 травня-16 травня

Інститут масової інформації, у співпраці з міжнародною організацією захисту свободи слова «Репор...

Інститут масової інформації, у співпраці з міжнародною організацією захисту свободи слова «Репортери без кордонів», французькою асоціацією «Перетинаючи Європу», Фундацією Гонгадзе та Французьким культурним центром у Києві запрошують до участі в третьому міжнародному конкурсі політичної карикатури «Свобода та її ліміти» медіа-художників всіх країн Східної та Західної Європи.

Мешканці інших континентів можуть надсилати свої малюнки поза конкурсом. Відібрані жюрі позаконкурсні роботи розміщатимуться у каталозі та на вернісажах, але не будуть представлені на призові номінації.

Перша премія конкурсу – персональна виставка переможця в Прес-клубі Франції (Париж) за особистою участю карикатуриста та 300 доларів США.

Друга премія – персональна виставка в Києві в приміщенні Французького культурного центру та 200 доларів США.

Третя премія – кольоровий календар з 12 роботами призера та 100 доларів США.

У Києві, Парижі та Вашингтоні також відбудуться презентаційні вернісажі конкурсу, куди потраплять кращі 50 робіт. Ці вернісажі будуть організовані відповідно Інститутом масової інформації, асоціацією «Перетинаючи Європу» в співпраці з «Репортерами без кордонів» та Фундацією Гонгадзе.

На конкурс приймаються лише оригінали робіт, надіслані в поштовому конверті до Києва за адресою: Україна, 04053, Київ, вул Воровського, 4, оф. 301-303, або в Париж за адресою: Institut de mass-media, 73 rue Henri Barbusse 93200 Saint-Denis, France. Техніка виконання вільна. Від одного учасника приймаються не більше 5 малюнків. Формат робіт – максимум А3, 297х420.

Прохання до всіх художників чітко вказувати свою поштову та електронну адресу, телефон, а також додати до малюнків своє фото та коротку біографію – для імовірної публікації в підсумковому каталозі конкурсу. Якщо малюнки міститимуть текстові фрагменти, прохання на зворотному боці роботи вказувати переклад тексту англійською або французькою.

Надіслані на конкурс роботи стають власністю конкурсу, вони не повертаються, не рецензуються та залишаються власністю ІМІ, вони можуть бути використані для проведення виставок, у каталогах, для виготовлення сувенірної та рекламної продукції. Останній термін подання робіт – 30 вересня 2003 року.

Міжнародне жюрі в жовтні 2003 року в Києві визначить перших трьох лауреатів та відбере роботи для трьох вернісажів – у Парижі, в Києві та в Вашингтоні, — а також визначить малюнки, котрі будуть представлені у підсумковому каталозі.

Церемонія нагородження призерів відбудеться в Києві, у другій половині листопада. Кожен автор, чию роботу буде представлено в каталозі, отримає каталог безплатно.

Коротка історія конкурсу

Перший франко-український конкурс політичної карикатури «Преса і влада» відбувся в 2001 році, його переможцем став українець Василь Вознюк (м. Житомир). Другий конкурс під назвою «Преса та вибори» відбувся в 2002-му, у ньому взяли участь медіа-художники 23 країн світу. Його призери:

Преша премія – українець Дмитро Скаженик (Мелитополь),

Друга премія – Людвіг Душан з Югославії,

Третя премія – Бахрам Азімі з Ірану.

Каталоги обох конкурсів можна отримати в Інституті масової інформації.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №42, 9 листопада-15 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво