Разумков розповів про партійне бачення деокупації Криму та Донбасу

Поділитися
Разумков розповів про партійне бачення деокупації Криму та Донбасу Деоккупация українських територій - складний і комплексний процес, вважає Разумков
Проблема війни не вирішується лише на законодавчому рівні, переконаний лідер "Слуги Народу".

Лідер пропрезидентської партії "Слуга Народу" Дмитро Разумков заявив, що припинити війну в Донбасі і деокупувати захоплені Росією українські території, граючи лише на законодавчому полі, не вийде.

"Це одна з ключових проблем в країні. Усі ми хотіли б, щоб настав мир, щоб Донбас і Крим повернулися в Україну. На жаль, це не вирішується законами", - повідомив він в інтерв'ю російському виданню "КоммерсантЪ"

За словами лідера політсили, надання Донбасу особливого статусу обговорюватиметься у Верховній Раді IX скликання, але "в цій проблемі, у війні це не питання законів", повторив він.

"Тут більше питання дипломатії, санкційного тиску, питання внутрішньої політики, пов'язані з боротьбою з корупцією, з інформаційною політикою, з економікою, інфраструктурою, соціальною політикою. Це цілий комплекс завдань, які потрібно виконати, та які дозволять швидше повернути тимчасово окуповані території", - наголосив керівник "СН".

І нагадав, що припинення війни – також питання бажання сторін, і в української сторони воно є. "На жаль, не у всіх учасників цього процесу ми спостерігаємо це бажання", - резюмував Дмитро Разумков.

Примітно, що таку позицію Разумков виклав в інтерв'ю саме російському виданню. Хоча раніше в команді президента Володимира Зеленського заявляли, що "спілкуються із суспільством без посередників, без журналістів".

Раніше Курт Волкер висловив упевненість, що мир на сході України може бути відновлено шляхом реалізації Мінських домовленостей, і цьому сприятиме розміщення міжнародного миротворчого контингенту та ліквідація російських окупаційних адміністрацій.

Своєю чергою в команді президента Володимира Зеленського анонсували зміни в кадровому складі української сторони Мінських переговорів для їх "пожвавлення". Мінські угоди неодноразово піддавалися критиці за те, що вони "не працюють".

Виступаючи на Генеральній асамблеї ООН 20 лютого, п'ятий президент України Петро Порошенко запропонував відправити до ОРДЛО технічну оціночну місію для підготовки до введення миротворців. Розміщення миротворчої місії ООН в Донбасі підтримують Велика Британія, Франція і США, але без згоди РФ втілити цей задум буде неможливо, вважає Волкер.

Своєю чергою Росія категорично не хоче пускати миротворців на схід від лінії розмежування. Докладніше про перспективи розміщення миротворчої місії ООН в Донбасі читайте у статті Сергія Рахманіна "Миротворчість і мироігрища" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі