Рада регіонів просить вдосконалити регіональний розвиток в Україні - Політика - dt.ua

Рада регіонів просить вдосконалити регіональний розвиток в Україні

8 лютого, 2011, 02:14 Роздрукувати

Рада регіонів дала рекомендацію уряду підготувати Програму реформування системи державного управління регіональним розвитком в Україні. Про це йде мова у затвердженому президентом України Віктором Януковичем рішення Ради регіонів щодо реформи регіонального розвитку в 2011 році.

 

Так, Рада регіонів рекомендує Кабінету міністрів та іншим органам державного управління у тримісячний термін підготувати Програму реформування системи державного управління регіональним розвитком в Україні.

 Крім того, Радою запропонована ініціатива зі створення Державного фонду регіонального розвитку як сучасного інституту, який займається фінансовим забезпеченням регіонального розвитку.

 Також, рекомендується розробити на базі законопроектів «Про засади державної регіональної політики» та «Про основи державної регіональної політики» закон, який відповідає європейським стандартам, нормам і принципам, і подати його проект в першій половині 2011 року на затвердження Верховної Ради.

 У рішенні також йдеться про необхідність проведення консультації з Представництвом Євросоюзу в Україні та іншими профільними організаціями щодо можливості надання з боку ЄС технічної допомоги Україні у питаннях реформування системи державного управління регіональним розвитком.

 Невідкладною рекомендацією Ради регіонів також є проведення аналізу виконання закону «Про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України» та здійснення заходів для повноцінної реалізації повноважень регулятора в сфері житлово-комунального господарства.

 Крім цього, головам обласних державних адміністрацій рекомендується розпочати проведення щорічних Форумів міжрегіонального економічного співробітництва.

 За матеріалами прес-служби президента України

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >