Путін прийшов на конференцію до Медведчука говорити про цивілізаційний вибір України - Політика - dt.ua

Путін прийшов на конференцію до Медведчука говорити про "цивілізаційний вибір України"

27 липня, 2013, 15:21 Роздрукувати

Виступаючи перед учасниками конференції, Путін заявив, що Росія буде поважати будь-який вибір України в області економічної інтеграції. За словами Путіна, майбутнє економічних відносин двох країн залежить від того, "як ми домовимося про спільну роботу на абсолютно рівноправних, чесних, зрозумілих і прозорих умовах".

© mil.ru

Президент Росії Володимир Путін взяв участь у конференції, організованій "Українським вибором" Віктора Медведчука, яка пройшла в Києві в суботу, 27 липня, під назвою "Православно-слов'янські цінності - основа цивілізаційного вибору України".

На конференції обговорювалося питання цивілізаційного вибору України не тільки "в контексті економічного розширення відносин добросусідства і співпраці з Росією і Білоруссю, але і в контексті духовного і ментального вибору" (як відомо, організація "Український вибір" Медведчука активно виступає за вступ України до Митного союзу і виступає проти підписання асоціації з Євросоюзом).

Путін, виступаючи перед учасниками конференції, заявив, що Росія буде поважати будь-який вибір України в області економічної інтеграції, але вважає, що конкурентні переваги українська економіка може отримати, тільки об'єднавшись з російської.

Путін вважає, що майбутнє економічних відносин Росії та України залежить від того, "як ми домовимося про спільну роботу на абсолютно рівноправних, чесних, зрозумілих і прозорих умовах".

"Сьогодні йде дуже напружена конкурентна боротьба на світових ринках, за ці ринки. Упевнений, що переважна більшість присутніх тут розуміє, що, тільки об'єднуючи зусилля, ми можемо бути конкурентоспроможними і виграти в цій досить жорсткій конкурентній боротьбі. При цьому у нас є всі підстави вважати, що ми можемо і повинні це зробити", - заявив Путін у суботу, виступаючи перед учасниками міжнародної конференції, присвяченої цивілізаційному вибору України.

"Ми будемо поважати будь-який вибір українського народу і української держави по глибині участі у тих інтеграційних процесах, які відбуваються на пострадянському просторі", - додав президент Росії.

- Путін поговорив з Януковичем всього 15 хвилин - про загрози, виклики та взаємні інтереси

При цьому він звернув увагу на поточні економічні показники на пострадянському просторі, які, за його словами, говорять самі за себе.

В якості ще одного аргументу необхідності тісно інтегрувати російську і українську економіки Путін навів тісні коопераційні зв'язки в багатьох галузях промисловості, які можуть стати основою для нових інтеграційних зв'язків, зокрема єдину транспортну і єдину енергетичну систему. За його словами, без таких тісних зв'язків розвиватися не зможуть цілі галузі.

У роботі конференції також беруть участь Медведчук, доктор економічних наук, професор, академік РАН, радник президента Сергій Глазьєв, доктор історичних наук, професор, академік НАН України, директор Інституту археології НАН України Петро Толочко, доктор економічних наук, професор, академік, віце-президент НАН України, директор Інституту економіки і прогнозування НАН України Валерій Геєць, старший радник посольства РФ в Україні Ігор Севастьянов, представник України в Митному союзі Віктор Суслов, голова Всеукраїнської громадської організації Союз жінок України "За майбутнє дітей" Валентина Семенюк-Самсоненко народний депутат України Олег Царьов (фракція Партії регіонів і ін)

Крім того, в роботі конференції беруть участь науковці, керівники провідних наукових установ України і Росії, фахівці і незалежні експерти в області права, економісти, політологи, культурні діячі, письменники, музиканти, режисери, представники громадських організацій.

Як відомо, Володимир Путін є хресним батьком дочки Віктора Медведчука. В минулому 2012 році Путін, під час офіційного візиту до України, після зустрічі з президентом Віктором Януковичем (почалася з запізненням на 4 години) заїхав у гості до свого кума Медведчука до його особняку в Криму. !zn

Читайте також:

Янукович і Путін обговорять у Києві інтеграційну взаємодію на євразійському просторі

Путін спробує відмовити Януковича від зближення з Євросоюзом

За матеріалами: Інтерфакс-Україна /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Останній Перший Популярні Усього коментарів: 12
  • Сергiй Сергiй 28 липня, 12:54 Во время подобных обсуждений оскорбления не уместны. Вам nestor, также как и вашим однодумцам противопоставить фактам и правдивой реальности нечего, кроме как проявлять делитанство и злобу. Злиться вы можете только на самих себя. Вы прежде всего научитесь относиться с достоинством к своим соплеменникам и признавать поражения тогда может быть и "цивилизация" придет в ваш дом во главе c Путиным -Медведчуком, Марчуком или каким либо другим генералом от КГБ. Закон о люстрации не был принят продажными депутатами. Так что их на Украинской политической сцене и за кулисами огромное множество. Все хотят ездить на ‘Mercedes’ а не на ‘Ладе Калина’ и носить швейцарские часы по цене тысяч и выше…. згоден 0 не згоден 0 Відповісти Цитувати ДякуємоПоскаржитись nestor nestor 31 липня, 15:54 - Все хотят ездить на "Mercedes" а не на "Ладе Калина" и носит швейцарские часы по цене тысяч и выше..- Совершенно справедливо пан Тягнибок на Таврии не ездит! Народ,который получил на дурняк:без революций и крови,самостийность от маскалей и теперь боится того,что их опять москали поработят,не укладывается в голове!Если судить о коррупции соседа,то в Украине,да и в ЕС,ее не меньше!И только дурак может мечтать,что если мы подпишем с ЕС ассоциацию,все сразу взяточники и коррупционеры подохнут,а жить станет богаче и веселей!А люстрация,это мечта Тягнибока,обнавить фасад,а канализация все равно остается гнилая! згоден 0 не згоден 0 Цитувати ДякуємоПоскаржитись
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >