Реформи в Україні - Президент Світового банку назвав пріоритетні реформи в Україні - Політика - dt.ua

Президент Світового банку назвав пріоритетні реформи в Україні

13 листопада, 2017, 18:40 Роздрукувати

Про подальші інвестиції в Україну можна буде говорити після того, як будуть зроблені кроки щодо проведення земельної реформи та створення антикорупційного суду.

Президент Світового банку повідомив депутатам Ради, на скільки збільшиться ВВП України після земельної реформи © Верховна Рада

Президент Світового банку Джим Йонг Кім назвав важливими сферами реформування в Україні охорону здоров'я, земельну реформу та боротьбу із корупцією.

Під час зустрічі з представниками Верховної Ради він сказав, що підвищення прозорості та відкриття ринку землі збільшить інвестиції в Україну.

"Прихід інвесторів у цей сектор призведе до підвищення продуктивності. Для мільйонів людей – власників паїв і ділянок це додаткові доходи від оренди, це дасть можливість наповнити бюджет і звільнити кошти, які можна буде направити на інші напрямки, зокрема, на охорону здоров'я", - сказав президент Світового банку.

За його словами, відкриття ринку землі дозволить за попередніми підрахунками збільшити  ВВП на 1,5%, і це той сектор, на який звертають найбільшу увагу інвестори з точки зору подальшого розвитку України.

Окремо Джим Йонг Кім зупинився на питанні боротьби з корупцією. Він акцентував увагу на необхідності створення антикорупційного суду після тих кроків, що вже були зроблені, зокрема, по створенню НАБУ, НАЗК, САП. "Багато з цих кроків відбулися в рамках реформ, але наступним кроком має бути створено незалежного вищого антикорупційного суду, це є одним із ключових пріоритетів", - підкреслив президент СБ.

Джим Йонг Кім заявив, що після того, як будуть зроблені кроки щодо проведення земельної реформи та створення антикорупційного суду, можна говорити про подальші інвестиції. Це, на його думку, стане запорукою змін у зовнішньому іміджі України. Він поінформував, що у світі є 40 трлн доларів, які шукають свого адресата - Україна могла б стати таким місцем.

Президент групи висловив сподівання, що "позитивний вплив Революції гідності поширюватиметься далі у світі".

Читайте також: Порошенко запропонував замість дострокових виборів провести реформи

Раніше постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман повідомив про те, що Україна через корупцію щороку втрачає 2% зростання ВВП.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №47, 7 грудня-13 грудня Архів номерів | Зміст номеру < >