Посол України у Ватикані: Богословська освіта потребує державного статусу

Поділитися
Невизначеність державного статусу богословської освіти призводить до того, що українські випуск...

Невизначеність державного статусу богословської освіти призводить до того, що українські випускники папських університетів Ватикану не можуть належним чином самореалізуватись в Україні, заявила у статті для «Дзеркала тижня» посол України у Ватикані Тетяна Іжевська.

«У папських навчальних закладах навчається багато студентів-українців. Спілкуючись із ними, можна переконатися, що за рівнем освіченості, за повнотою мислення вони жодним чином не поступаються студентам світських вузів. Це — молоді люди, які чудово володіють кількома іноземними мовами і добре орієнтуються у суспільно значимій проблематиці, не обмежуючись знаннями лише богослов’я», — констатує посол.

При цьому, на думку Тетяни Іжевської, відсутність державного статусу в богословської освіти значно ускладнює самореалізацію випускників ватиканських університетів в Україні.

«Істотна проблема для цих молодих людей — те, що в Україні поки що не розв’язано питання державного статусу богословської освіти», — зазначила вона.

За словами посла, у Ватикані навчаються українці різних християнських конфесій.

«Насамперед це представники Української греко-католицької та Римо-католицької церков, але є також чимало православних студентів», — зазначила вона.

Детальніше читайте у статті Тетяни Іжевської «Україна — Ватикан: відносини довіри» у свіжому номері «ДТ».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі