Президент України ввів у дію рішення РНБО про планування в секторі безпеки та оборони - Політика - dt.ua

Порошенко ввів у дію рішення РНБО про планування в секторі безпеки та оборони

16 травня, 17:55 Роздрукувати

РНБО вирішила провести оборонний огляд, огляд громадської безпеки та цивільного захисту, огляд стану кіберзахисту критичної інформаційної інфраструктури тощо.

Указ президента набирає чинності з дня його опублікування © president.gov.ua

Президент Петро Порошенко своїм указом увів в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони України від 16 травня "Про організацію планування в секторі безпеки і оборони України". Про це повідомляється на сайті Адміністрації президента.

Вказується, що з метою практичного виконання завдань з реалізації курсу на європейську та євроатлантичну інтеграцію, впровадження в систему планування єдиних процедур та правил, необхідних для підвищення ефективності сектору безпеки і оборони, для нейтралізації загроз національній безпеці України тощо РНБО вирішила:

- провести оборонний огляд; огляд громадської безпеки та цивільного захисту; огляд стану кіберзахисту критичної інформаційної інфраструктури, державних інформаційних ресурсів; огляд загальнодержавної системи боротьби з тероризмом; огляд розвідувальних органів.

- Кабінет міністрів має забезпечити проведення оглядів, затвердити до 30 червня порядки проведення оглядів; затвердити до 30 серпня прогнозні показники видатків бюджету на середньострокову перспективу з орієнтовним їх розподілом для складових сектору безпеки і оборони.

- Держорганам, відповідальним за проведення оглядів, подати до 30 вересня секретареві РНБО та Національному інституту стратегічних досліджень висновки з оцінки безпекового середовища на середньострокову перспективу на глобальному, регіональному та національному рівнях, а також інформацію про досягнення цілей за результатами реформування сектору безпеки і оборони та оцінку стану підпорядкованих структур сектору безпеки і оборони;

Крім того, у шестимісячний строк після затвердження нової Стратегії національної безпеки та за результатами проведення оглядів на розгляд РНБО необхідно подати проекти стратегій за відповідними сферами нацбезпеки; також подати у тримісячний строк після оглядів звіти про результати їх проведення.

- Національному інституту стратегічних досліджень організувати опрацювання до 30 вересня методики проведення комплексного огляду сектору безпеки і оборони та надання відповідальним за проведення оглядів органам допомоги у їх проведенні.

Читайте також: Депутати проголосували за проведення в Києві у 2020 році сесії ПА НАТО

Нагадаємо, що 19 лютого президент Петро Порошенко підписав закон, що закріплює в Конституції України курс країни в Європейський Союз і НАТО. 21 лютого набули чинності зміни до Конституції щодо курсу на набуття повноправного членства в НАТО та ЄС.

У лютому Верховна Рада також звернулася до держав-членів НАТО із закликом підтримати наміри України отримати членство в Альянсі і на саміті НАТО в Лондоні в грудні 2019 року почати формальний діалог про надання Плану дій щодо членства.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >