Попов не впевнений, що сьогоднішня модель управління Києвом - остаточна - Політика - dt.ua

Попов не впевнений, що сьогоднішня модель управління Києвом - остаточна

28 січня, 2011, 17:41 Роздрукувати

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов не впевнений, що сьогоднішня модель управління Києвом - остаточна і планує повернутися до цього питання в травні. Про це він сказав в інтерв'ю «Дзеркалу тижня. Україна».

 

«Насправді можуть бути абсолютно різні моделі управління таким мегаполісом, як Київ. Більше того, я не впевнений, що та модель, яка діє зараз, остаточна. Адже якщо виходити суто з наукового підходу, то створити оптимальну систему управління можна лише за наявності стратегічного плану розвитку міста. Коли кожна структура управління буде мати свою зону відповідальності. Тому десь у травні, коли ми вже будемо бачити, на який план розвитку виходимо, нам доведеться повернутися до більш предметної розмови про систему управління столицею», - сказав Попов.
 
«Я дуже добре, повірте мені, знаю, що таке місцеве самоврядування, адміністративна реформа та ефективна система управління. Я отримував відповідні знання в Нью-Йоркському університеті, а також підвищував кваліфікацію державного службовця в структурах ЄС. Адміністративна реформа - це, перш за все, розуміння завдань, які влада і територіальна громада повинні поставити перед собою на довгостроковий період. І наша команда, як вам відомо, з перших днів почала займатися стратегією розвитку Києва до 2025 року», - заявив чиновник.
 
«Така реформа неможлива також без ефективного використання бюджетних коштів. У цьому напрямку ми вже зробили ряд важливих кроків. Розроблено програмно-цільовий метод розподілу і використання бюджетних коштів. Саме з таким підходом, а також посиленням ефективності системи управління Києва пов'язана ліквідація райрад, про яку ви говорите», - повідомив Попов.
 
Докладніше читайте в інтерв'ю Інни Ведерникової з Олександром Поповим у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1287, 21 березня-27 березня Архів номерів | Зміст номеру < >